מושב עוצם: 14 שתילי מריחואנה נתפסו בחצר דירה

משטרת קריית גת לא נחה: 14 שתילי מריחואנה בלתי חוקיים נתפסו בדירה במושב עוצם, לצד 330 גרם קנאביס, שתי אצבעות חשיש ומאתיים זרעי מריחואנה.

רק שלשום דיווחה משטרת קריית גת על תפיסה של 7 שתילי מריחואנה בבית במושב שקף והבוקר מדווח על תפיסה נוספת באזור: הפעם במושב הקטן ‘עוצם’.

מדוברות המשטרה נמסר כי “בפעילות על פי מידע מודיעיני, בלשי משטרת קריית גת ולוחמי משמר הגבול הצליחו לשים ידיהם על חשוד אשר הפעיל מעבדה לייצור סמים בביתו.”

“הכול קרה ביום ג’ האחרון בשעות הצהריים כשצוות לוחמי המפקדה הכפרית לכיש של מג”ב דרום ובלשי תחנת קריית-גת, יצאו לפעילות עפ”י מידע מודיעיני במושב עוצם,” נמסר בהודעת הדובר. “הצוות הגיע לדירה השייכת לגבר בשנות השלושים לחייו, אשר התגורר בבית עם משפחתו. השוטרים התחילו בביצוע החיפוש, ובתוך כך זיהו כי בסמוך לבית קיימת יחידת דיור נוספת, בה מצאו מעבדה לגידול וייצור סמים.”

במהלך החיפוש גילו השוטרים 14 שתילי מריחואנה, 330 גרמים של קנאביס, שתי אצבעות חשיש ומאתיים זרעי מריחואנה. “כמו בכל מעבדת סמים, נמצאו אמצעים תאורה ייחודיים לגידול הסם,” נמסר עוד.

החשוד נעצר ונלקח לתחנת המשטרה בקריית גת, להמשך חקירה וטיפול. בית משפט השלום באשקלון האריך את מעצרו של החשוד עד יום שישי.

ממבט בתמונות ניתן להבחין כי מדובר בסה”כ בשתילים קטנטנים בני לא יותר משבועיים.

מריחואנה מושב עוצם

מריחואנה מושב עוצם

מריחואנה מושב עוצם

מריחואנה מושב עוצם

תפיסה זו מצטרפת ל”חודש מאי הארור”, במהלכו תפסה המשטרה 7 שתילים במושב שקף כאמור, 14 גידולים בישובי חבל לכיש, 1,000 שתילים בראש העין, שדה עם מאות שתילים בנגב ומאות שתילים נוספים בחנות צעצועים בחולון ו-33 שתילים בשדה קטן בחצרו של תושב בית שאן.

ראו עוד: משטרת ישראל – הגוף הנחשל ביותר במדינה

הממשלה הבטיחה אי הפללה בעוד:

חדשות
שינוי גודל פונט