מושב עבדון: 202 שתילי מריחואנה נתפסו בחממה ביישוב

החשוד שנמצא מטפל בצמחים במקום ניסה לנעול את עצמו במחסן סמוך אך לבסוף יצא והסגיר את עצמו למשטרה.

במהלך סיור משולב של שוטרי משמר הגבול יחד עם פקחים מטעם המועצה האזורית מעלה יוסף, זיהתה אחת מהשוטרות רכב פרטי שחנה בצורה מחשידה מאחורי החממות. אנשי השיטור התקרבו וזיהו צעיר באחת החממות שהיה באמצע טיפול בצמחים ולבש מכנסיים בלבד. כאשר הבחין בהם, נכנס למחסן סמוך ונעל את עצמו.

לאחר שהשוטרים גילו בחממה מאות שתילי קנאביס הם החלו במשא ומתן עם החשוד שבסופו של דבר יצא מהמחסן והסגיר את עצמו. החשוד, בשנות ה-30 לחייו, ניסה בתחילה להכחיש כל קשר לשתילים אולם לאחר שהשוטרת הבהירה לו כי הוא נראה מטפל בהם מבפנים הודה החשוד במיוחס לו והוא נעצר במקום.

מושב עבדון: 202 שתילי מריחואנה נתפסו בחממה ביישוב
השתילים שנתפסו. צילום: דוברות המשטרה

מפקד היחידה הכפרית "גליל" במשמר הגבול, רפ״ק שאדי חיר-אלדין, מסר כי משקלם של 202 השתילים שנמצאו עמד על יותר מ-115 ק"ג: "גידולי המריחואנה במסווה של חממות תמימות מוכרים לנו היטב. כמו במקרים רבים קודמים, הערנות והמענה המהיר של הצוות הובילו למעצר החשוד ולתפיסת הסם בטרם עשה את דרכו לערי ישראל…משטרת ישראל ומשמר הגבול מנהלים מאבק בלתי מתפשר, ומושקעים מאמצים ומשאבים רבים להבאת אותם עבריינים לדין. חלקם מוצאים את הכסף הקל בסחר בסמים, אך עיסוקם בפשיעה לא מסתכם רק בכך. במרבית המקרים רשתות אלו עוסקות בתחומי פשיעה נוספים, שפוגעים באיכות החיים ובתחושת הביטחון של האזרח שומר החוק".

מעצר החשוד הוארך בבית משפט השלום בקריות. החקירה תימשך במטרה לגלות שותפים נוספים.

ראו גם:
אשקלון: נחשפה "מעבדת הידרו" בעיר
צפו: 52 ק"ג מריחואנה באולם אירועים ביבנה

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט