מושב חגור: 100 שתילי קנאביס נתפסו במחסן

100 שתילי קנאביס בלתי חוקיים נתפסו בבית במושב חגור – בהמשך ישיר למאמץ משטרתי שנמשך כבר שבועות ארוכים בנסיון למגר את תופעת גידול הקנאביס הביתי.

לאחר חודשיים של מכת פשיטות על בתי גידול קנאביס בכל רחבי הארץ ושבוע אחד של שקט שעבר על המגדלים הבלתי חוקיים, מדווחת המשטרה על תפיסה נוספת של בית גידול מריחואנה – הפעם 100 שתילים במושב חגור שבמרכז הארץ.

על פי דיווח המשטרה, שטרם השכילה להפנים את משמעות הביטויים “מעבדה” ו”הידרו”, חשפו שוטרי תחנת גלילות ולוחמי יס”מ ירקון במחסן ביישוב חגור הסמוך לכפר סבא “מעבדה” שהכילה 100 שתילים של צמח הקנאביס.

על פי הדיווח: “בפעם השנייה במהלך הימים האחרונים חשפו שוטרי תחנת גלילות בפיקודו של סנ”צ אבי ברסאנו מעבדה לגידול וייצור סמים. הפעם נחשפה המעבדה במחסן צדדי ביישוב חגור”. סנ”צ ברסאנו היה אחראי גם על התפיסה של 650 שתילים במרתף בית משפחה בשבוע שעבר ברמת השרון,

מפרטי הדיווח עולה כי אתמול (א’) בשעות הצהריים הגיעו לוחמי יס”מ ירקון ובלשים מתחנת גלילות בפיקודו של פקד אושרי אדרי למחסן ביישוב חגור. כשנכנסו פנימה גילו בית גידול משוכלל שפעל במספר חדרים והכיל 100 שתילים של צמח הקנאביס, חומרי דישון וכן ציוד איוורור ותאורה מתקדמים.

תושב השרון (58) שהגיע למחסן הבחין בשוטרים וניסה להימלט, אך נעצר והועבר לחקירה בתחנת גלילות. מחקירה ראשונית עולה כי כבר בימים הקרובים היו אמורים המגדלים להתחיל בהפצת הקנאביס. “הם רצו לייצר את הסם ולמכור אותו לכל דורש,” מדווח דובר המשטרה.

תפיסת קנאביס מריחואנה מושב חגור

תפיסת קנאביס מריחואנה מושב חגור

תפיסת קנאביס מריחואנה מושב חגור

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר