3 מורות אכלו בטעות עוגיות בראוניז מריחואנה

מורות מבית ספר יסודי בדטרויט, ארה"ב, אכלו בטעות בראוניז מריחואנה. העוגיות הונחו על שולחן באחד המסדרונות הראשיים בבניין והמורות חשבו שמדובר בעוגיות רגילות. המשטרה מנסה כעת לאתר מי האחראי למעשה והאם מדובר בזדון או בטעות.

ארה"ב: שלוש מורות בבית ספר יסודי ב'היילנד טאונשיפ' (Highland Township) שבדטרויט, מישיגן, אכלו בטעות עוגיות בראוניז מלאות מריחואנה שהונחו במסדרון בבניין בית הספר.

אחת המורות החלה לחוש ברע ונלקחה לבית החולים, שם בבדיקה קצרה נמצא כי היא תחת השפעה. שתי המורות האחרות לא נזקקו לכל טיפול.

משהגיעה המורה לבדיקה בבית החולים ונשאלה מה יכול היה לגרום להרגשה, סיפרה כי טעמה מעוגיות הבראוניז שהיו מונחות על השולחן במסדרון.

שוטרים שהגיעו למקום בעקבות הדיווח לקחו את מה שנשאר מצלחת העוגיות ושלחו את הממצאים לבדיקה. משחזרו תוצאות הבדיקה מהמעבדה נתגלה כי אכן העוגיות מלאות ברכיבי קנאביס.

"בבדיקת העוגיה נמצאה תוצאה חיובית של שאריות מריחואנה, קנאביס, בתוך הבראוני," מסר השריף המחוזי. "ברור אם כן שיש כן האשמה חמורה. לא רק שמישהו התעסק עם מזון, הוא אף הכניס סם ללא ידיעת צרכני המזון הזה."

על פי הדיווח עסוקים כעת מנהלי בית הספר, יחד עם רשויות האכיפה, בנסיון לגלות מי הביא את העוגיות לבית הספר ומי אחראי להנחתן בגלוי במסדרון ציבורי. גורמים במחוז מסרו כי אינם יודעים עם מדובר במעשה קונדס או בטעות תמימה.

ראו עוד:
סבתא אוכלת בטעות עוגיית מריחואנה
מה מתרחש בגוף כשאוכלים קנאביס?

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט