מורגן פרימן אוהב מריחואנה: "אני אסניף את זה"

מורגן פרימן חושף שוב את חיבתו הגדולה לקנאביס. בראיון מיוחד לקראת צאת סרטו החדש מסביר פרימן מדוע מריחואנה חייבת להיות חוקית וכיצד נחשף לראשונה לצמח השנוי במחלוקת.

מורגן פרימן, אחד משחקני הוליווד האהובים והמוערכים ביותר, הינו חובב קנאביס ותומך לגליזציה ידוע. עוד בשנת 2003 הודה פרימן כי הוא נהנה מצריכת קנאביס וכעבור עשור, בשנת 2012 בראיון לקראת סרטו "באטמן: האביר האפל", אף אמר כי "האיסור על שימוש בקנאביס הוא מהחוקים הטיפשיים ביותר בספר".

מורגן פרימן
מורגן פרימן

בסוף אותה שנה אף קריין פרימן את הסרט הדוקומנטרי 'לשבור את הטאבו', בו דיבר בגלוי על נזקי המלחמה בסמים ועל הצורך בלגליזציה.

כעת, בראיון מיוחד לקראת צאת סרטו החדש 'ניו יורק סיפור אהבה' (5 Flights Up), מפרט פרימן על חיבתו לצמח השנוי במחלוקת. "פעם היו אומרים 'אם תעשן את זה אתה הולך להתמכר," הוא אומר וחושף כי התוודע לראשונה לצמח דרך אשתו הראשונה. "איך אני לוקח את זה? בכל דרך שזה מגיע. אני אוכל את זה, אשתה את זה, אעשן את זה, אסניף את זה."

"התנועה הזאת תופסת תאוצה. היום כבר ידוע שלמריחואנה יש המון יתרונות ושימושים," הוא מסביר. "לי יש כאב פיברומיאלגיה בזרוע והדבר היחיד שמקל עליי זה מריחואנה. לאחרונה אפילו גילו שהמריחואנה עוזרת מאוד לילדים הסובלים מאפילפסיה ופרכוסים וממש מחזירה אותם לחיים. זה לבדו אומר שחייבים לעשות לגליזציה."

"ואילו השפעות שליליות יש לזה?" ממשיך פרימן. "תסתכל על פסטיבל 'וודסטוק' בשנת 1969. הם אמרו 'אנחנו לא הולכים להטריד או להגיד להם משהו על עישון מריחואנה,' ולא נרשמו שם בעיות בכלל. עכשיו תראה מה קרה בשנת 1999 באירוע הפחות חביב לציון חגיגות ה-30 לפסטיבל, שנגמר בפשיטות ומעצרים."

"מובן כבר שלאלכוהול אין שום ערך רפואי. אולי עם דרינק אחד תהיה רגוע יותר, אבל שניים ושלושה ואתה נדפק," הוא אומר.

צפו בטריילר לסרטו החדש של פרימן:

ראו עוד:
רשימת 50 משתמשי המריחואנה המשפיעים ביותר בעולם
צפו: זאק גליפיאנקיס נותן באנג לבראד פיט
"המאדאם של הוליווד" נתפסה עם 400 שתילי מריחואנה

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט