מועמדת לתפקיד המושל מעשנת מריחואנה בפרסומת

צפו: מועמדת לתפקיד מושל מדינת רוד איילנד מעשנת מריחואנה בפרסומת במסגרת קמפיין הבחירות, בו היא קוראת ללגליזציה של קנאביס

בשנת 2013 אישר מושל מדינת רוד איילנד את הצעת החוק לדה-קרימינליזציה של צרכני קנאביס, שקבעה כי אלו שייתפסו עם עד 28 גרם מריחואנה לשימוש עצמי ייענשו בקנסות כספיים של עד 150$ במקום מאסרים ותיקים פליליים כפי שהיה נהוג עד אז. כעת רוצה אן ארמסטרונג, מועמדת לתפקיד מושל המדינה, למסד את שוק הקנאביס בחוק ולקדם לגליזציה מלאה.

לקראת ההצבעה בבחירות פירסמה ארמסטרונג קטע וידאו בו היא מסבירה מדוע צריכת קנאביס קבועה היא איננה תופעה שלילית ומדגישה כי צרכני הקנאביס הם אינם עבריינים פליליים. בסיום הוידאו מכריזה ארמסטרונג כי היא עצמה צרכנית קבועה של קנאביס וכדי לעמוד מאחורי דבריה היא אף מדליקה מקטרת מלאה במריחואנה אל מול המצלמות.

"כן, אני מעשנת קנאביס, וכן, אני לוקחת לריאות. זה עוזר לי להתמקד ועוזר לי לתקשר עם הסביבה," מסבירה ארמסטרונג בקטע הוידאו שצבר כבר למעלה מ-20 אלף צפיות. "אני מקווה שתקראו ותפתחו את עיניכם לאמת: הממשלה שיקרה והוליכה אותנו שולל במשך זמן רב מדי. מוצר שהינו חיוני ביותר לבריאותנו נלקח מאיתנו וזו הסיבה לכך שאנשים רבים כל כך חולים בסרטן. זאת הסיבה שרבים כל כך סובלים ממחלות כרוניות – בגלל מחסור בקנבינואידים. הגוף שלנו זקוק להם."

"צרכני קנאביס לא צריכים להתבייש ולא צריכים להיות מנודים מהחברה ואני מקווה שבעזרתכם נביא לשינוי," מסכמת ארמסטרונג בוידאו, רגע לפני שמדליקה את המקטרת.

ראו עוד:
מעשנים ג'וינט בכנסת
פוליטיקאי גרמני מעשן ג'וינט בשידור חי בטלוויזיה
מדליקים ג'וינט באולפן 'וואלה'

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט