מגלגל...

“מועדון קרב”: עורו סאחים עורו / גדי וילצ’רסקי

גדי וילצ’רסקי פונה לאנשי החינוך והחוק בישראל: “עורו אנשי הרשות למלחמה בסמים, עורו משמיצי הקנאביס ועורו המחוקקים: אנחנו, ציבור מעשני הקנאביס, מהלכים ביניכם כמו החבר’ה של ‘מועדון-קרב’.”

בעקבות שידור “העשב של השכן“, סדרת כתבות תחקירי הקנאביס של חדשות 10, מפרסם גדי וילצ’רסקי טור מטעם צרכני הקנאביס ובו הוא דורש מהרשויות להפסיק לרדוף את המשתמשים ולהחליף את טקטיקות ההפחדה בהעברת מסרים של צדק ואמת:

גדי וילצ'רסקי
גדי וילצ’רסקי

מאת: גדי וילצ’רסקי

שוב כתבות על קנאביס ושוב מראים לנו סטלנים עם ראסטות עושים שאכטה וממלמלים בקושי רב בשבחה של הסטלה.

איך תמיד בכתבות האלה מוצאים איזה אומלל אחד, שבגיל 13 התמכר התמכרות ריגשית למריחואנה (לפחות ציינו בכתבה שאין דבר כזה התמכרות פיזית למריחואנה) ומראיינים אותו עם טישטוש פנים ועיוות קול כאחרון העבריינים…

במקום לשאול איך ההורים לא ראו שהילד שלהם נמחק ובמקום לבדוק איך אף אחד בבית הספר לא שם לב – מאשימים את המריחואנה! זה בדיוק כמו לטעון שבבעיית הדקירות במועדונים צריך להתמקד בקיומם של הסכינים בעולם!

גם זה בטח יעניין אותך

עורו אנשי החינוך: טקטיקת ההפחדה שלכם נכשלה. הגיע הזמן לנסות משהו מהפכני כמו לספר לנוער את האמת, שהקנאביס הוא צמח נהדר ושצריכה מוגזמת שלו גרועה כמו צריכה מוגזמת של הרבה דברים אחרים. ספרו להם שהקנאביס עושה אחלה סטלה שבעולם, אבל גם שלא כדאי לערבב סטלות עם גיל ההתבגרות, שהוא בפני עצמו סטלה קשה. ספרו להם שיש הבדל תהומי בין מריחואנה לסמים קשים, כי ביום שהם יתחילו לעשן מריחואנה (והיום הזה יגיע) הם יבינו ששיקרתם להם, ואם הכל היה שקר – אז למה בעצם לא לבלוע הכל?

עורו אנשי החוק: איסור המריחואנה לא מפחית את כמות המעשנים ולא מביא את המעשנים לעשן פחות. האיסור הזה גורם ללא-מעט אנשים לעשן דווקא (כי דבר אסור הוא דבר מגניב), הוא גורם להרעלת המעשנים עם טבק, אדולן ועם נייס-גאי (יימח שמו) ולכאלה סטלות רעות, שלפעמים בא לך כבר לחטוף איזה מחלת מעיים רק בשביל לקבל ירוק רפואי.

עורו אנשי הרשות למלחמה בסמים, עורו משמיצי הקנאביס ועורו המחוקקים: אנחנו, ציבור מעשני הקנאביס, מהלכים ביניכם כמו החבר’ה של “מועדון-קרב”: אנחנו המתדלקים, המלצרים, השליחים, המוזיקאים והברמנים שלכם, אבל צאו מהסרט של דמות הסטלן: אנחנו גם הרופאים, עורכי-הדין, חברי הכנסת ותחזיקו חזק – גם השוטרים שלכם.

איזה קנאביס אתה?

עורו סאחים עורו!

מועדון קרב קנאביס

עוד מגדי וילצ’רסקי:
גדי וילצ’רסקי מעיר את יעל גרמן
הבית של גדי: מכון שיקום פסיכואקטיבי
“תעשו אסיד”: גדי וילצ’רסקי מפתיע את חברי תנועת ‘אם תרצו’
גדי וילצ’רסקי מדליק ג’וינט אצל יאיר לפיד

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר