מועדון קנאביס מחלק ארוחות חג לחסרי בית ונזקקים

בריטניה: מועדון קנאביס בנורת'המפטון שבאנגליה, חילק בחג המולד ארוחות חג חמות לעשרות חסרי בית שבאו לחפש מקום להעביר בו את החג. "זה היה פשוט תענוג להקדיש מהזמן שלנו למען אנשים אחרים," מסר מנהל קבוצת המארגנים.

אחרי שההומלסים בקולורדו קיבלו במתנה ג'וינטים לכבוד חג המולד, רוח החג מגיעה גם לבריטניה. מועדון קנאביס הממוקם בעיירת השוק נורת'המפטון הסמוכה יחסית ללונדון, חילק ארוחות חג חמות לנזקקים וחסרי בית בערב וביום חג המולד, כך על פי הדיווח.

צוות מועדון הקנאביס החברתי Northants הממוקם בעיירה, פתח בכיכר הראשית בופה לחסרי הבית, בו חולקו המבורגרים, נקניקיות ושתייה חמה וקלה לכ-50 חסרי בית ונזקקים מקומיים. כל האוכל שחולק לנזקקים נתרם למטרה על ידי צוות וחברי המועדון, וכן על ידי בעלי עסקים מקומיים ששיתפו פעולה עם האירוע.

מועדון קנאביס באנגליה חילק ארוחות חג להומלסים
צוות מועדון הקנאביס מחלק ארוחות חג חמות לנזקקים

במהלך איסוף התרומות נאסף כל כך הרבה אוכל, שצוות המועדון הודיע רשמית כי יערוך אירועים דומים בעתיד הקרוב. "זה היה פשוט תענוג להקדיש מהזמן שלנו למען אנשים אחרים," מסר לתקשורת מנהל הקבוצה המארגנת ג'יימס רוג'רס (James Rogers).

"בכל יום אחר היו חסרי הבית מפוזרים ברחבי העיירה," הוא הוסיף, "אך בשל האירוע הזה כולם זכו למחסה ולארוחה טובה, וכמובן גם לחברה ומוזיקה נעימה."

האירוע נערך כחלק מקמפיין גדול יותר שמארגן המועדון תחת השם 'דואגים בחורף' (Winter Care), המיועד להגן על חסרי הבית בעת החורף הקשה והקר באנגליה. בחודש שעבר ערך המועדון אירוע של תליית צעיפים בכיכר, במטרה שיגיעו לחסרי הבית.

ככל הנראה, לאור הצלחת האירוע הנוכחי, הפרויקט אכן ימשיך ובקרוב כבר צפויות להתחיל ההכנות לאירוע הבא.

ראו עוד:
קופות צדקה למריחואנה בשדה התעופה בקולורדו
משטרת ספרד מסבירה: כך תבריחו מריחואנה בטיסה
מסע 420: רוכבי אופניים מגייסים כסף לחקר סרטן המוח

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט