מה שטבעי צריך להיות חוקי – סרטון סטודנטים

ליהו פורת, סטודנט ב'בצלאל', הפיק סרטון קצר הממחיש בפשטות את טענות תומכי הקנאביס והלגליזציה. "מה שטבעי צריך להיות חוקי" הוא שמו של הוידאו, שהופק במסגרת עבודת הגמר באקדמיה לאמנות ועיצוב בירושלים.

אוכלוסיית הסטודנטים היא ככל הנראה צרכנית הקנאביס הבולטת ביותר בישראל. על פי הערכות שמרניות של הרשות למלחמה בסמים מדובר בכ-40% מהסטודנטים הישראליים הצורכים קנאביס להנאתם וכמובן שרבים מהם אף אימצו את תחביב גידול הקנאביס כמקצוע לכל דבר (ראו: סטודנטים מממנים לימודיהם בעזרת גידול קנאביס).

בשנים האחרונות ניתן לראות שרבים מהסטודנטים מדברים בקול רם יותר על הנושא הרגיש ואף מביעים מחאתם כנגד חוקי האיסור במסגרות פורמליות וא-פורמליות מגוונות. כך בשנה שעברה סטודנטים ב'שנקר' גידלו קנאביס במתחם המכללה וכך גם חודש לאחר מכן כאשר הסטודנטים של מכללת ACC הקדישו פרוייקט שלם לקריאה ללגליזציה.

השיא נרשם בסוף השבוע שעבר כשפעילת הלגליזציה זוהר בן אלי הצליחה להסתנן לתחרות הכרזות השנתית של הרשות למלחמה בסמים ואף לזכות במקום הראשון להפתעת ראשי הרשות (צפו כאן).

כעת גם ליהו פורת, סטודנט במכללת בצלאל, 'האקדמיה לאמנות ועיצוב בירושלים', החליט להקדיש חלק מעבודת הגמר שלו לנושא הקנאביס והלגליזציה. בסרטון שהפיק פורת הוא מוחה ביקורת על כך שהקנאביס, צמח, או עשב, מוגדר כסם מסוכן ובלתי חוקי על אף שהוא טבעי לחלוטין.

"מה שטבעי צריך להיות חוקי" הוא שמו של הסרטון הקצר ובו מוצגת השוואה בין צריכת שמש, מים וחמצן – לצריכת קנאביס.

צפו:

ראו עוד:
קובי הדילר השכונתי – סרטון סטודנטים
ישראל מתייבשת – סרטון סטונדטים
הבית של גדי: מכון שיקום פסיכואקטיבי


ערוץ קנדוק ערוץ פיס נטורלס
ערוץ פיס נטורלס
ערוץ קנדוק

חדשות
Back to top button
שינוי גודל פונט