מצחיק: מה קורה כשסטלן פוגש עצלן

מה קורה כשסטלנים פוגשים עצלנים בהפתעה? זה מה שהחליטו לבדוק בסרטון חדש מבית “באזפיד” בו מפגישים סטלנים תחת השפעת קנאביס עם עצלנים, בעל החיים האיטי מדרום אמריקה. הסרטון צבר כבר 15 מיליון צפיות בתוך יממה. צפו:

שנה אחרי שפירסם את הסרטון על “מה היה קורה אם היינו מתייחסים לאלכוהול כמו לקנאביס“, משיק אתר “באזפיד” סרטון חדש שבדק מה קורה כאשר מפגישים “סטלנים”, אנשים הנמצאים תחת השפעה כבדה ביותר של קנאביס, עם “עצלנים”, בעל החיים הדרום אמריקני השוכן על עצים ומפורסם בזכות איטיותו יוצאת הדופן.

צוות של האתר, שבודק באופן קבוע איך זה מרגיש לעשות דברים כשאתה מסטול (למשל עם ממתקים משנות ה-90), ניסה להתמודד עם מפגש נדיר ביותר. לא עברו 24 שעות מאז פורסם הסרטון הזה בחשבון הפייסבוק של אתר “באזפיד” והוא צבר כבר עשרות מיליוני צפיות ברשת.

צפו:

ראשית נשאלו המשתתפים עד כמה הם מסטולים: “עישנתי 4 סוגים שונים של קנאביס,” אמר הראשון. “אני יותר מסטולה מכדי לצאת מהבית,” אמרה השנייה. “אני מרגיש את השלד שלי עכשיו,” העיד השלישי.

גם זה בטח יעניין אותך

לאחר מכן נשאלו כמו איזו חיה הם מרגישים כרגע: “אני מרגיש כמו חד-קרן שיכול לעלות להתפנן בעננים,” אמר אחד. השנייה קלעה בול: “כנראה שהייתי בוחרת בעצלן ישנוני קטן”. השלישי חשב שאולי מתאים לו להיות לוויתן.

עוד לפני שסיימו את המשפט שמתאר איזו חיה הם, הוכנס לאולפן עצלן קטן וישנוני שנישנש לו איזה תפוח והתערסל על המתלה.

מה הקשר בין סטלן לעצלן

שמו של העצלן, בעל חיים ממשפחת ה”עצלנאים“, עלה לאחרונה בצמוד לנושא הקנאביס לאחר שממשלת אוסטרליה פרסמה קמפיין נגד קנאביס שכוכבו היה העצלן. “אל תהיה סטלן עצלן” קראה הפרסומת שהופקה על ידי הרשות האוסטרלית למלחמה בסמים, והצליחה להעליב גם את העצלנים, גם את הסטלנים, ובעיקר את האינטילגנציה של הציבור – מה שהפך לבומרנג שחזר ונתן מכה ליוצריו.

לאחרונה נתקלנו שוב בבעל החיים הנדיר כדמות בסרט החדש של דיסני – “זוטופיה” או “זוטרופוליס” בעברית. סרט זה, בו מתארח כמדובב גם טומי צ’ונג הסטלן המפורסם, הוא הראשון בו יש אזכור (אמנם קטן) לקנאביס.

העצלנאים נפוצים ביערות אמריקה הדרומית, בעיקר בברזיל, הם גרים בעצים ומבלים עליהם את מרבית חייהם. הם מאופיינים בתנועתם האיטית ומכאן מקור שמם. בצורתו החיצונית ובמבנה גופו דומה העצלן למעין קוף, אף על פי שהוא איננו כזה.

הסיבה לקישור בין סטלנים לעצלנים היא כמובן המיתוס שגורס שצריכת קנאביס גורמת לעצלנות, או לחוסר מוטיבציה – טיעון שאמנם רבים יעידו שנכון, אבל כמובן שאינו מדוייק כלל.

ראו גם:
סנופ דוג שובר את מיתוס “הסטלן העצלן”
7 מנכ”לים מצליחנים שעישנו קנאביס
9 מצליחנים אוהבי קנאביס ותומכי לגליזציה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר