מה קורה כשמעשנים באנג טלסקופי בציבור?

מה קורה כשמעשנים באנג טלסקופי באמצע הרחוב? אריק ברט יצא לרחובות פילדלפיה כדי לבחון את תגובות הציבור למוצר חדש שיצא לאור בחודש שעבר. “זה גאוני, בחיים שלי לא ראיתי פטנט כל כך מגניב,” זו רק אחת מהתגובות למוצר.

כאשר ניגש אליכם אדם ברחוב ומבקש מצת, לא תתפלאו אם הוא ישלוף סיגריה. אריק ברט יצא לבדוק מהי תגובת הציבור להפסקת עישון קצת פחות שגרתית – באנג טלסקופי שמתקפל לצורת תרמוס קפה.

צפו:

בניגוד למה שאולי היינו מצפים, ניכר כי מלבד אדם אחד אשר נראה היה כאילו לא נוח לו בחברת מכשיר העישון, באופן כללי מרבית האנשים היו משועשעים מהסיטואציה ולא פחדו או הזדעזעו.

“לא תודה, אני עובדת עכשיו – אבל זה נראה מעולה,” עונה בחיוך אחת הנשים המופיעות בחלקו הראשון של הסרטון. אחד מעוברי האורח אשר עצר לבדוק את המכשיר המעניין מוסיף: “זה גאוני, בחיים שלי לא ראיתי פטנט כל כך מגניב”.

באנג טלסקופי בצורת תרמוס

הבאנג הטלסקופי העונה לשם Coffee Mug Pipe יצא לשוק בסוף החודש שעבר. במצבו הסגור נראה המכשיר בדיוק כמו תרמוס קפה לטיולים, אך במשיכה קלה של תחתית הפליז, נחשף באנג באורך מטר עם פיה נשלפת.

קהל היעד העיקרי אליו פונה החברה נמצא במדינות שטרם אישרו את הלגליזציה בחוק, בהן הצרכנים אינם יכולים להסתובב עם באנג חשוף באמצע הרחוב. מלבד זאת, על פי אתר החברה בו ניתן לרכוש את המוצר, “גם במדינות בהן קיימת לגליזציה, אמצעי עישון עמיד לטיולים הוא מוצר נדרש בשוק.”

בשל הקושי החוקי למכור מוצרי קנאביס, המוצר החדש משמש לטענת החברה “לעישון טבק בלבד”. כמו כן, כדי להימנע מבעיות במהלך צילומי הסרטון, השתמש אריק בטבק לנרגילה במקום קנאביס.

בחלקו השני של הסרטון, אריק ממשיך עם העישון הציבורי:

צפו: דואט באנג וחליל

ראו עוד:
מתיחה: מעשנים באנג ברחוב מול שוטרים
אתגר באנג מי הקרח
צפו: אמא נותנת לתינוק לעשן באנג

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר