מגלגל...
x

מגזין קנאביס – עכשיו גם בויקיפדיה

עוד דוגמה להתפתחות ענף הקנאביס הישראלי – מגזין קנאביס חונך ערך חדש בויקיפדיה, אנציקלופדיית הרשת בעברית.

ויקיפדיה, האנציקלופדיה המקוונת החופשית, היא מקור מידע שימושי לרבים מאיתנו, ובשנים האחרונות הפכה לחלק בלתי נפרד מחיינו ולמקור המידע הראשון שאליו ניגשים כשרוצים לברר מידע אודות נושא מסוים.

ויקיפדיה

למעשה ויקיפדיה היא היום האנציקלופדיה הגדולה בעולם ונחשבת למקור מידע איכותי ומהימן, עם מיליוני ערכים ב-288 שפות שונות, מהם כ-160 אלף בשפה העברית.

במציאות הדיגיטלית של ימינו הנראות ברשת היא חשובה מאין כמותה במטרה להעלות עניין מסוים על סדר היום הציבורי. מיליוני אנשים ברחבי העולם נגישים למידע המופיע בויקיפדיה וערך ויקיפדיה הוא נדבך נוסף וחשוב בהעלאות המודעות, ברכישת ידע ובמתן מידע רב ומפורט ככל הניתן לשימוש הציבור.

מגזין קנאביס, הגורם המוביל היום בישראל בעולם הקנאביס כתרבות ופנאי ובענף הקנאביס הרפואי, שמח לחנוך ערך ויקיפדיה חדש וראשון על המגזין, המפרט על אופי האתר, הקמתו ומטרותיו.

גם זה בטח יעניין אותך

קנאביס ויקיפדיה

מובן כי עיקר החשיבות של הערך החדש היא חיזוק נוסף לפעולות ההסברה בכל הקשור לצמח הקנאביס והשימושים בו, וחשיפה גדולה יותר בקרב אנשים המחפשים ברשת אחר מידע אודות עולם הקנאביס בכלל והמגזין בפרט.

היתרון הגדול של ערך בויקיפדיה הוא היכולת לערוך ולעדכן אותו בזמן אמת במידת הצורך, וכך, עדכונים מהותיים לגבי האתר וחדשות העוסקות בו יוכלו להתווסף לערך מעת לעת ולשפר את הנגישות למידע ואת מידת החשיפה אליהם.

עליית הערך הינה רובד נוסף במאמצי צוות האתר להביא למודעות הציבור את המידע האובייקטיבי האמין והעדכני ביותר בכל הקשור לעולם הקנאביס.

לצפייה בערך החדש בויקיפדיה לחצו כאן.
תודה לחברת כַּתְבָנִיתכתיבת תוכן על הסיוע בכתיבת הערך.

מוזמנים ומוזמנות לבקר אותנו, מעכשיו גם בויקיפדיה.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר