מגלגל...
x

מגזין קנאביס מתנצל בפני בועז לב

מגזין קנאביס מבהיר: בפרסום מידע על קשרים שקיימים לכאורה בין סמנכ”ל משרד הבריאות, מר בועז לב, לבין חברת התרופות “שראל”, לא היתה כל כוונה לפגוע או להעליב.

לכבוד מר בועז לב

קיבלנו את דרישתך להסרת הטענות כפי שפירטת. ברצוננו להדגיש כי הדברים נכתבו על בסיס עדויות של פעילים, בתום לב וללא כוונה לפגוע, להעליב או כל רצון להכפיש את שמך לשווא. הציטוטים אליהם התייחסת הוסרו מהאתר ולהבא יעשו מאמצים לוודא שתקלה דומה לא תישנה.

התיקונים שבוצעו לדרישתך הם כדלקמן:

בועז לב
בועז לב, סמנכ”ל משרד הבריאות

בכתבה מיום 21.10.2013 שעניינה העברת תחום הקנאביס הרפואי לידי חברת הציוד הרפואי “שראל”, הוזכר שמו של סמנכ”ל משרד הבריאות, בועז לב, ביחס לקשרים לא תקינים לכאורה בין גורמים במשרד הבריאות לבין חברת “שראל”.

בכתבה צוטט פעיל ותיק למען קנאביס רפואי שאמר כי “לסמנכ”ל משרד הבריאות, בועז לב, יש קשרים טובים עם חברת ‘שראל’ שקיבלה בשנת 2011 זכיון בלעדי לממכר קנאביס…”

גם זה בטח יעניין אותך

בהמשך הכתבה צוין עוד כי “בועז לב המשנה למנכ”ל משרד הבריאות… רקם במהלך השנים קשרים אדוקים עם גורמים שונים בתעשיית התרופות וזוהי איננה הפעם הראשונה בה עולה חשד לקשרים בלתי תקינים בין המשרד לחברת ‘שראל’.”

בכתבה מיום 21.5.2013 שכותרתה “מחאת הקנאביס הרפואי 2013 – מורה נבוכים” נכתב כי “ישנן טענות מצד גורמים שונים שגורסות כי לבועז לב, המשנה למנכ”ל, יש לכאורה קשרים הדוקים עם גורמים פרטיים…”.

נציין כי אין בידינו כל הוכחה לקשרים כאלה או אחרים בין מר לב לבין חברת “שראל” וכי הדברים נכתבו על בסיס עדויותיהם של גורמים ותיקים בתחום. המשפטים הוסרו מהכתבות בהתאם לדרישתך.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר