מגזין סנסי: ‘קנאביס’ – ממקורות המידע האמינים בעולם המריחואנה

“מכרה זהב של חדשות מריחואנה”: מגזין קנאביס הישראלי נבחר כ-1 מ-5 מקורות המידע האמינים ביותר בעולם הקנאביס הבינלאומי, לצד שמות מכובדים כמו VICE ו-The Cannabist. את הרשימה הרכיב מגזין הקנאביס האמריקני Sensi במסגרת כתבה על תופעת ה’פייק ניוז’. “החסרון הוא שהכל רק בעברית,” נכתב.

נושא ה’פייק ניוז’, דיווחי החדשות השקריים בעידן ה’פוסט אמת’, שהפך בעת האחרונה לעניין מדובר למדי בעיקר תודות לנשיא ארה”ב טראמפ שהזכיר את הביטוי שוב ושוב בנאומיו הרבים, נפוץ למדי גם בעולם חדשות הקנאביס.

כפי שפרסמנו גם כאן, ישנם מספר אתרים הנוהגים לפרסם כותרות מזויפות ודיווחים כמו ‘נמצא כוכב לכת מלא במריחואנה’, ‘פיליפ מוריס מייצרים סיגריות קנאביס חדשות’ או ‘שרידי מריחואנה נמצאו על מטאוריט בכדור הארץ’.

לאור התופעה המתרחבת של חדשות שקריות, פרסם מגזין הקנאביס האמריקני Sensi את רשימת האתרים המזויפים – אך לצדה בחר גם את 5 האתרים המספקים את המידע המדויק, המקיף והאמין ביותר של חדשות קנאביס בעולם.

“מכרה זהב של מידע”

בראש רשימת מקורות המידע האמינים, לצד אתרים מוערכים ומכובדים כמו VICE ו-The Cannabist, נבחר גם מגזין קנאביס הישראלי, בו אתם קוראים.

“מגזין קנאביס הישראלי הוא מכרז זהב של חדשות בעולם המריחואנה, זאת מאחר וישראל היתה, ועודנה, המובילה בעולם במחקר קנאביס רפואי,” נכתב.

“החסרון היחיד של האתר הוא שכולו כתוב בעברית בלבד, אז אנו מצטערים אבל אתם כנראה תצטרכו להסתמך על שירותי התרגום הלא-כל-כך-מוצלחים של גוגל בכדי לנסות ולתמרן באוצר הבלום הזה,” הוסיפו.

ברשימת 5 מקורות המידע האמינים ביותר לצד מגזין קנאביס הישראלי נבחרו כאמור מגזין VICE המוערך העוסק בשלל נושאים אלטרנטיביים, הבלוג Smell The Truth מבית העיתון San Francisco Chronicle, המגזין The Cannabist מבית ה-Denver Post ו-Leaf Science העוקב אחר עדכוני מחקרי קנאביס.

“בעידן ה’פייק ניוז’ וה’פוסט אמת’ בדקו עורכי Sensi את מקורות המידע האמינים ביותר לחדשות, דיווחים ותחקירי קנאביס,” נכתב עוד. “בחרנו את השמות ברשימה לא רק בגלל האמינות העיתונאית שלהם אלא בגלל שמקורות אלו נראים אולי, בגלל שמם הלא מוכר, לפחות לגיטימיים במבט ראשון. תסמכו עלינו, הם אמינים.”

מגזין קנאביס ישראל - ממקורות המידע האמינים בעולם חדשות המריחואנה
מגזין קנאביס ישראל – ממקורות המידע האמינים בעולם חדשות המריחואנה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר