טוען...

מבט מבפנים: מועדוני הקנאביס היפים ביותר בסן פרנסיסקו

ניקיון קפדני, עיצוב חדשני ועשרות מוצרים מסודרים ומתויגים על המדף – חווית רכישת המריחואנה מעולם לא הייתה מזמינה יותר.

צמד המילים “עסקת סמים” מעוררות באופן מיידי אסוציאציה של סמטת רחוב חשוכה באזור מפוקפק בעיר שבו נאלצים הצדדים המבצעים להחליף ביניהם את הסחורה והכסף בדיסקרטיות ובזריזות. למעשה כמעט כל צרכן קנאביס ותיק מחזיק באמתחתו מספר סיפורים פיקנטיים, לעתים על גבול ההזויים, מהפעמים שבהם הוא ביקש “להתארגן” או למצוא “כיוון”.

אלא שמסתבר שרכישת קנאביס עשויה להיות גם חוויה חיובית, מהנה ומעשירה, כפי שמוכיחים זאת היטב בתעשיית הקנאביס החוקי בארה”ב. הנה לפניכם צילומים מעוררי קנאה שפירסם אתר BuzzFeed מתוך שלושה מועדוני קנאביס איכותיים בסן פרנסיסקו – שיהיה לכם על מה לחשוב בפעם הבאה שאתם פוגשים את הדילר שלכם.

SPARC

מועדון הקנאביס SPARC 1

המועדון נחשב בפני רבים כ-“חנות ה-Apple” של מועדוני הקנאביס באזור בעקבות עיצוב ה-“היי-טק” של המקום והתפריטים הממוחשבים, אשר בהחלט נותנים תחושה שנכנסים לחנות “Apple” – רק של גראס.

מועדון הקנאביס SPARC 2

בפעם הראשונה שמבקרים בחנות יש צורך להירשם בדלפק עם כרטיס המריחואנה הרפואית. לאחר מכן מקבלים “כרטיס חברות” מטעם החנות שאיתו ניתן לבצע רכישות בעתיד. ההרשמה למועדון, בדומה לרוב מועדוני הקנאביס בארה”ב, היא בחינם.

מועדון הקנאביס SPARC 3

התפריט של SPARC כולל עשרות זנים של פרחי קנאביס משובחים, ג’וינטים מגולגלים מראש (Pre-rolls), מיצויים וריכוזים, מאכלים, זרעים ועוד…

מועדון הקנאביס SPARC 4

מתחת לדלפק יש מבחר של פרחים לתצוגה, אך ניתן לבקש מהמוכר להביט ולהריח כל זן המופיע בתפריט.

מועדון הקנאביס SPARC 5

תיוג הפרחים בצבעים שונים מקל על הלקוח לבחור את הזן המתאים ביותר עבורו, כאשר נתונים משמעותיים כמו מחיר למשקל או אחוזי הקנבינואידים מופיעים בברור על כל תווית.

מועדון הקנאביס SPARC 6

במקום יש גם “פינת ישיבה” שבה ניתן לטעום את תוצרת החנות באמצעות אחד ממכשירי האידוי האיכותיים המוחזקים במקום, או אפילו להשכיר מכשירי אידוי לצרכים פרטיים.

מועדון הקנאביס SPARC 7

החלטנו לבדוק בעצמנו את אחד ממכשירי האידוי, רק בשביל לוודא שהוא עובד – הוא בהחלט עבד…

מועדון הקנאביס SPARC 9

BLOOM ROOM

מועדון הקנאביס BLOOM ROOM 1

הדבר הראשון שמבחינים כאשר נכנסים לחנות הוא את צנצנות הפרחים אשר יושבות על הדלפק וממתינות בסבלנות שנביט בהן – ונריח אותן, בעצמנו. כאן אין צורך לבקש מהמוכר שיעביר לך בעצמו את הזנים לבחינה, דבר שבהחלט מייעל את התהליך.

מועדון הקנאביס BLOOM ROOM 2

ב-BLOOM ROOM ניתן למצוא עשרות רבות של מוצרי אכילה עם קנאביס, כולל סוכריות גומי ומתוקים, בוטנים מצופים ואגוזי פקאן.

מועדון הקנאביס BLOOM ROOM 3

פולי הקפה מצופים בשוקולד קנאביס היו הבחירה המועדפת של סטפן, מנהל החנות, שגם עשה לנו סיור מודרך במקום.

מועדון הקנאביס BLOOM ROOM 4

שאלנו את סטפן על מוצרים חדשים שצוברים פופולאריות בחנות, אז הוא הראה לנו מארז של “מיני ג’וינטים” מוכנים. הם נמכרים בסביבות ה-50 דולר, והם נחשבים לנוחים במיוחד עבור חלק מהלקוחות.

מועדון הקנאביס BLOOM ROOM 5

הגענו עם המצלמות שלנו גם לחדר האחורי (“לעובדים בלבד”) ובו מצאנו את אחד מהמוכרים במהלך שקילה ותיוג של השקיות. התחושה הייתה שאפשר להתבשם רק מהריח…

מועדון הקנאביס BLOOM ROOM 7

BARBARY COAST

מועדון הקנאביס BLOOM ROOM 1

שם החנות הוא בהשראת רחוב החלונות האדומים של סן פרנסיסקו שהיה קיים באזור במהלך המאה ה-19 והמאה ה-20. כשנכנסים פנימה מקבלים תחושה מידית של מסבאה בסגנון ישן, בעיר בזכות השימוש בעץ המלוטש ולבנים החשופות.

מועדון הקנאביס BLOOM ROOM 2

המקום מעוצב בדומה מאוד לקופישופ’ס של אמסטרדם. ניתן לשבת על כיסא על הבר, לבחור איזה פרח נרצה לעשן ולהביט כיצד מתבצעת השקילה לנגד עינינו.

מועדון הקנאביס BLOOM ROOM 3

הפרחים, המאכלים ושאר המוצרים הנלווים מאוחסנים הישר מתחת לדלפק.

מועדון הקנאביס BLOOM ROOM 4

אמנם לחנות הזו אין “פינת צריכה” ייעודית כמו במועדוני קנאביס אחרים, אבל עדיין יש פה כמה ספות מעוצבות עליהן ניתן לשבת ולהמתין בנוחות במידה ויש עומס של לקוחות באזור הדלפק.

מועדון הקנאביס BARBARY COAST 9

הזנים הפופולריים ביותר בחנות: Quantum Kush, Jack Dawg ו-Candy Jack.

מועדון הקנאביס BARBARY COAST 6

מיצויי קנאביס שונים הולכים וצוברים תאוצה בתודעה האמריקאית. לא מכירים את עולם ה-‘דאב’? שאלו את המוכר והוא ישמח להדגים בפניכם עם טעימה מפנקת.

מועדון הקנאביס BARBARY COAST 7

המקום מחזיק גם תפריטים מעוצבים המכילים מידע מפורט וברור אודות כל המוצרים שניתן למצוא בחנות.

ראו גם:
מועדוני הקנאביס של ברצלונה: ככה זה עובד
לגליזציה בוושינגטון: חנות הקנאביס הראשונה קיבלה רשיון
בלי לגליזציה: עיריית ונקובר אישרה פתיחת חנויות קנאביס

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר