מבוכה בארה”ב: סגן השריף מכר 5 ק”ג מריחואנה בשבוע – מתוך הניידת

מבוכה במשטרת ג’ורג’יה, ארה”ב: קצין משטרה, סגן השריף של מחוז ניוטון בג’ורג’יה, נתפס השבוע על ידי סוכן סמוי של ה-FBI, לאחר שמכר מריחואנה בעודו בתפקיד, על מדים ומתוך הניידת.

דרל מאתיס, 40, סגן השריף של מחוז ניוטון שבג’ורג’יה, ארה”ב, נעצר השבוע לאחר שמכר מריחואנה לסוכן סמוי של ה-FBI, בעודו בתפקיד ומתוך ניידת המשטרה.

ה-FBI פירסם הודעה ובה נכתב כי מאתיס, שמואשם בהפצה של סם מסוכן ושימוש בנשק לביצוע עבירת סמים, צפוי לבלות תקופה ארוכה ביותר מאחורי סורג ובריח במידה ויימצא אשם.

“הנאשם ניצל את סמכותו כקצין משטרה כדי להפר בבוטות את החוקים שאותם היה אמור לאכוף בעצמו,” אמרה סאלי קיליאן, עורכת הדין מטעם המדינה.

בחקירתו הודה מאתיס כי מכר כ-5 קילוגרם מריחואנה מדי שבוע והחזיק כמויות גדולות יותר של קנאביס בביתו.

“זוהי מבוכה קשה למשרד השריף של מחוז ניוטון ולכוחות האכיפה באופן כללי,” אמר אזל בראון, השריף המחוזי.

מאתיס נתפס בעת שבשיחה עם סוכן סמוי של ה-FBI הסכים לכאורה להעביר משלוחים של מריחואנה או קוקאין למדינות שכנות. על פי הדיווח, בהקלטה נשמע מאתיס כשהוא אומר שהוא יכול להעביר מריחואנה ללא חשש כי הוא “נוהג בזהירות ומשתמש באורות הניידת כדי להימנע ממחסומים ובדיקות”.

הוא צפוי לעונש של עד 5 שנות מאסר בפועל וקנס של 250 אלף דולר, במידה ויימצא אשם. אם יואשם בסעיף של החזקת נשק בעת סחר בסמים, הוא עלול למצוא עצמו כלוא לשארית חייו.

ראו גם: 500 שתילי קנאביס נמצאו אצל קצין במשרד השריף המחוזי
ראו גם: מועמד חדש לתפקיד השריף – פעיל למען לגליזציה של מריחואנה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר