מאשקלון למעלות תרשיחא: כך נתפסו 163 שתילי קנאביס בדירה

לאחר שבועיים של מארבים ותצפיות פשטו שוטרים ובלשים מתחנת אשקלון על דירה בישוב הצפוני מעלות תרשיחא. 163 שתילים וציוד גידול נתפסו בדירה. “גילינו כי לא רק שגידלו סמים אלא גם חיבלו במערכת אספקת החשמל לבית,” מסר מפקד הפעילות.

מכת הפשיטות על מגדלי קנאביס בלתי חוקיים נמשכת: לאחר שבשבועיים האחרונים נתפסו 731 שתילי קנאביס בראשל”צ, 130 שתילי קנאביס ברחובות, 650 שתילים ברמת השרון, 26 שתילים בחולון, 100 שתילי במושב חגור ו-70 שתילים בחדרה, הבוקר (ד’) מדווחת המשטרה על תפיסה של 163 שתילים במעלות תרשיחא.

על פי הדיווח, בעקבות מידע מודיעיני שהגיע לתחנת משטרת אשקלון ולאחר שבועיים של מארבים ותצפיות, פשטו שוטרים ובלשים על דירה בישוב הצפוני ‘מעלות תרשיחא’, בה נחשפו 163 שתילי קנאביס לצד ציוד גידול משוכלל.

צפו בסרטון מהפשיטה:

על פי דיווח המשטרה: “אמש הגיעה לסיומה פעילות יצירתית ומאומצת של בלשי משטרת אשקלון ממרחב לכיש. המעקב אחר החשודים הוביל את הבלשים מאשקלון ועד למעלות תרשיחא. בחודש האחרון התקבל מידע במשטרת אשקלון על שני חשודים, תושבי אשקלון בשנות השלושים לחייהם, אשר מפעילים מעבדת ‘הידרו’ לגידול סמים מסוכנים. בלשי משטרת אשקלון החלו להתחקות אחר השניים עד לאיתורם. המעקב אחריהם הוביל לבית פרטי בישוב מעלות תרשיחא הממוקם בחלקה הצפוני של מדינת ישראל. לאחר כשבועיים של מארבים ותצפיות הם נעצרו יחד עם שותפיהם מגדלים סמים בבית פרטי בישוב. בתום חקירתם הוגשו כנגדם כתבי אישום.”

גם זה בטח יעניין אותך

“לאחר שהבנו כי בתוך הבית נמצאת מעבדת סמים, ביצענו במשך כשבועיים תצפיות, מארבים ומעקבים סביב השעון על כל הנכנסים והיוצאים מהבית,” מספר רפ”ק אורן בוכניק, קצין המודיעין והבילוש של משטרת אשקלון, אשר פיקד על הפעילות והוביל אותה. “בתקופה זו נאספו ראיות וזוהו עוד שני חשודים נוספים המעורבים בגידול הסם. בתאריך 16.04, ביצענו מעצר ‘על חם’ של שני החשודים, כשבהמשך נעצרו שותפיהם. בהמשך גילינו כי לא רק שגידלו סמים אלא גם חיבלו במערכת אספקת החשמל לבית ולמעשה גנבו חשמל בכדי להוזיל את עלויות גידול הסמים.”

שתילי הקנאביס והציוד ששימש לגידולם הוחרמו וארבעה חשודים נעצרו ונלקחו לחקירה בתחנת משטרת אשקלון. בהמשך התברר כי הבית הושכר בשכירות משנה וכי שני החשודים הנוספים שנעצרו הינם תושבי חוסן ומעלות תרשיחא.

לאחר שמעצרם הוארך, אמש הוגש כנגד הארבעה כתב אישום בבימ”ש השלום באשקלון באמצעות חטיבת התביעות של משטרת ישראל בעיקר בגין “גידול ייצור והכנת סמים מסוכנים, נטילת חשמל בגניבה” וכד’. בנוסף הוגשה כנגדם בקשת חילוט רכוש (מכוניות וכסף) בשווי 197,000 ₪.

ראו עוד:
תפיסת שיא בחברון: 10,000 שתילי מריחואנה נתפסו
ישראל מתייבשת: טון מריחואנה נתפס בתל אביב

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר