‘מאקו’ ו’שידורי קשת’ פתחו אתר חדש למלחמה בסמים

“חיים ללא סמים” הוא שמו של אתר חדש שנפתח ב’מאקו’, זאת במסגרת שיתוף פעולה חדש של ‘שידורי קשת’ עם הרשות למלחמה בסמים. 200 אלף שקל תשלם הממשלה בעבור 17 כתבות, קמפיין באנרים ותשדירי שירות ב’קשת’.

הרשות למלחמה בסמים אמורה היתה להיסגר ולהתאחד לתוך רשויות קיימות במשרד לבטחון פנים, אך למרות שתאריך היעד, ה-1 באפריל 2016, כבר חלף מזמן, הרשות עדיין חיה ובועטת, ואף מגבירה את מאמצי ההסברה – בעיקר על רקע התכנסותה של ‘ועדת ארדן‘ לבחינת מדיניות ההפללה.

אחרי קמפיין “הג’וינט שגמר לי את הילדה“, שספג ביקורות נוקבות ובהמשך אף זכה לדיון בכנסת בו נחשפו תקציבי הפרסום שלה, משיקה כעת הרשות למלחמה בסמים קמפיין גדול עוד יותר, בשיתוף עם שידורי “קשת” ואתר “מאקו”.

במסגרת הקמפיין, שיימשך שנה שלמה ועלותו למשלם המיסים 200 אלף ש”ח, תקבל הרשות כמות נכבדה של באנרים ומעברונים באתר ‘מאקו’, כ-80 תשדירים בשידורי “קשת” וכן ערוץ ייעודי משלה שיושב על כתובת באתר ‘מאקו’ עצמו ונקרא “חיים ללא סמים“.

בערוץ זה תפורסמנה 17 כתבות תוכן מטעם הרשות, כש-3 מתוכן כבר עלו בשבועות האחרונים לאוויר. האחרונה שבהן – על צעיר חרדי שגר ברחוב לאחר שהתמכר לקנאביס – תזכיר בודאי לקוראי מגזין קנאביס הותיקים את הסיפור על “אורלי וגל” שעישנו ג’וינט וחשבו שהם לטאות – סיפור שפורסם לצד סיפורים אחרים דומים במסגרת שיתוף פעולה קודם של הרשות, אז בערוץ ייעודי באתר ‘וואלה’. הערוץ נסגר כזכור בהמשך לאחר הפרסום אודותיו כאן במגזין.

גם זה בטח יעניין אותך
המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר