מנהרה תת-קרקעית לגידול קנאביס נתפסה בבקעת הירדן

"פעם ראשונה שאני רואה דבר כזה": המשטרה איתרה מנהרה תת-קרקעית שהופעלה לצורך גידול קנאביס לא חוקי והוסוותה מאחורי דלת סתרים

משטרת ישראל מדווחת כי בלשי היחידה המרכזית של מחוז ש”י איתרו אתמול (ג’) בשעות הצהריים מנהרה תת-קרקעית בעלת 7 חדרים ששימשה לגידול קנאביס לא חוקי בשווי המוערך על ידי המשטרה בעשרות מיליוני שקלים.

על פי דיווח המשטרה, “בתום פעילות חקירתית ומודיעינית אותרה מעבדת הידרו חדשנית המתפרסת על כ-700 מ”ר סמוך לעוג’ה שבבקעת הירדן, 3 חשודים תושבי מרכז הארץ נעצרו במקום על ידי הבלשים”.

“במקום נתפסו מאות ק”ג של חומר החשוד כסם מסוג קנאביס וציוד חדשני לגידול קנאביס המוערך בשווי מיליוני שקלים,” דיווחה המשטרה עוד.

תפיסת מנהרה תת קרקעית עוג'ה בקעת הירדן
תפיסת מנהרה תת קרקעית עוג'ה בקעת הירדן
תפיסת מנהרה תת קרקעית עוג'ה בקעת הירדן
תפיסת מנהרה תת קרקעית עוג'ה בקעת הירדן

בסרטון שפרסמה המשטרה מהמקום נשמע אחד השוטרים מסביר כי “איתרנו מעבדת הידרו די מורכבת, מבנה שבתוכו יש דלת סתרים אותה ניתן לפתוח רק מבפנים על ידי שלט. עם ציוד מכני הצלחנו לפתוח את דלת הסתרים, ומאחוריה זיהינו סולם בעזרתו אפשר לרדת 7 מטרים לעומק האדמה. זיהינו שני חבר’ה בגילאי 30 שנמצאים בתוך המעבדה, הם הופתעו מאוד לראותנו”.

“מניסיון של 35 שנים במשטרה זו פעם ראשונה שאני רואה דבר כזה,” הוסיף. “פשוט וילה ענקית של הידרו, 7 חדרים ובכל חדר כמויות גדולות של גידול בשווי עשרות מיליוני שקלים ואמצעים וציוד מאוד מתוחכמים.”

“אין ספק שמנענו כניסה של סמים לתוך מדינת ישראל ופגענו קשות בארגונים שגידלו את הסמים האלה. צפויים מבחינתנו מעצרים נוספים. נמשיך לטפל בפשיעה החמורה,” סיכם.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר