"בגלל הריח": מאות שתילי מריחואנה נתפסו בבני ברק

90 ק"ג קנאביס בשווי 9 מיליון ש"ח נתפסו בדירה בבני ברק – כך על פי דיווח המשטרה הבוקר. מאות שתילי מריחואנה נחשפו לצד ציוד יקר לגידול, השקיה והסוואת ריחות. "בלש הבחין בריח מוכר," נמסר מדוברות המשטרה.

משטרת ישראל ממשיכה במאמצים לחשיפת מגדלי קנאביס עצמאיים. כמעט שנתיים עברו מאז נתפסה דירת גידול בבני ברק והבוקר מדווחת המשטרה על תפיסה נוספת בעיר.

דירת גידול מריחואנה בני ברק

תושב בני ברק בן 35 נעצר אמש (ג') בחשד שהפעיל דירה ובה מאות שתילי קנאביס בלתי חוקיים. הוא יובא להארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.

על פי דיווח המשטרה, בלש שעבר במקום במסגרת פעילות שגרתית, הבחין ב"ריח מוכר" שבוקע מאחד הבניינים ברחוב. הבלשים סרקו את חדר המדרגות עד שהגיעו לדירה החשודה.

דירת גידול מריחואנה בני ברק

בחיפוש קצר בדירה נתפסו 90 קילוגרם מריחואנה, שככל הנראה נשקלה שוב יחד עם האדמה והאדניות.

שווי התפיסה, כך על פי הדיווח – 9 מיליון ש"ח.

על פי הדיווח: "הכל התחיל בפעילות שגרתית של הבלשים, אז הבחין אחד הבלשים בריח המוכר להם אשר הבוקע מאחד הבניינים. הבלשים החלו לסרוק את חדר המדרגות בבניין עד שהבחינו בדירה החשודה. צוות הבלשים ארב לבעל הדירה וכשבעל הדירה הגיע למקום, הוא נעצר על ידם."

"החשוד אשר עשה הכל על מנת למנוע את גילוי הדירה עי אנשים מבחוץ, החליט להשקיע מאות אלפי שקלים ולהתחבר לחשמל ישירות דרך השעון הראשי תוך שהחיבורים עוברים בתוך הקירות. גם בנושא הריח לא חסך החשוד מאמץ והוא פיזר חומרים כימיים שונים על מנת ששכניו לא יריחו את ריח הסם מהדירה. החשוד נעצר כאמור והיום יובא להא"מ בבית משפט השלום בת"א."

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט