טוען...

מאות צמחי קנאביס נתפסו במחסן בפתח תקווה

שוטרים ממרחב דן בליווי לוחמי משמר הגבול, פשטו אמש (א’) על מחסן בפתח תקווה ומצאו בתוכו מאות צמחי קנאביס. במקום נעצרו שני חשודים תושבי בקעת אונו וחדרה, שיובאו היום להארכת מעצרם.

בהמשך להתרחבות תופעת הפשיטות המשטרתיות על בתי הגידול, והעיסוק הכפייתי של לובשי המדים בצמחים ומנורות, משטרת ישראל משלימה פשיטה אחת אחרונה לחודש ינואר.

אמש (א’) פשטו שוטרים ממשטרת ישראל בליווי לוחמי מג”ב על מחסן באזור התעשייה בעיר פתח תקווה, ששימש כבית גידול למאות צמחי קנאביס, כך על פי דיווח המשטרה.

מאות שתילים נתפסו בדירה בפתח תקווה

לפי הפרטים שפורסמו, הפשיטה על המחסן נערכה לאחר שהגיע לידי השוטרים מידע מודיעני כי במקום מתבצע גידול לא חוקי של צמחי קנאביס.

במהלך הפשיטה החרימו השוטרים מאות צמחי קנאביס במשקל כולל של 112 ק”ג, כך על פי הדיווח. בנוסף נתפס במקום ציוד גידול צמחים מקצועי, כולל מספר רב של נורות לחץ גבוה (HPS), מספר מאווררים, מערכת אוורור עילית תעשייתית ועוד.

מאות שתילי קנאביס שנתפסו בתוך דירה בפ"ת (31.1.16)
בדירה נתפסו מאות צמחי קנאביס וכן ציוד רב ששימש לגידולם

מיקומו של המחסן באזור התעשייה, נבחר על ידי המגדלים ככל הנראה כדי לסייע להם להסתיר את צריכת החשמל המוגברת שדרשה המערכת המורכבת והמקצועית שהופעלה במחסן.

במהלך הפשיטה נעצרו 2 חשודים, תושב בקעת אונו (22) ותושב חדרה (22), שניהם יובאו כבר היום להארכת מעצרם בבית משפט השלום בת”א.

מאות שתילי קנאביס שנתפסו בתוך דירה בפ"ת (31.1.16)
בתמונות ניתן לראות כי מדובר במגדלים מקצועיים שעשו עבודת גידול איכותית ומקיפה

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר