מגלגל...

לראשונה: משאף קנאביס מיוחד לחולי אסתמה

משאף קנאביס חדשני מיועד לסובלים ממחלות נשימה כמו אסתמה וסיסטיק פיברוזיס. המשאף פועל על בסיס טכנולוגיה של “אדים קרים” שנחשבת לעדינה יותר לעומת מכשירי אידוי רגילים הנפוצים. וכך הוא פועל:

צמח הקנאביס נמצא בעבר כבעל פוטנציאל לטיפול באסתמה ובמחלות אחרות של מערכת הנשימה. כעת, בעקבות מחקרים שנערכו בתחום זה, פיתחה חברה אמריקאית שיטת צריכה חדשנית שתסייע ליישום של טיפול מסוג זה.

המוצר החדשני, שהינו הראשון מסוגו עד כה בעולם, הוא משאף קנאביס רפואי שפותח על ידי חברת ‘Canna+Neb‘ מקליפורניה, ארה”ב, במטרה להנגיש את הטיפול בקנאביס רפואי גם לחולי מחלות ריאות קשות.

אדים קרים

בשונה ממכשיר אידוי (וופורייזר), המפיק אדים “עבים” וחמים שאינם מתאימים לטיפול באסתמה ומחלות אחרות שמחלישות את דרכי הנשימה, המשאף החדש מאדה תמציות ושמני קנאביס בטכנולוגיה המפיקה אדים קרים.

פעולתו של המשאף דומה לפעולתו של מכשיר אינהלציה (מכשיר לאידוי תרופות) ההופך את תמצית הקנאביס ל”ענן” טיפות דקיקות בעובי של עד 5 מיקרון. בהתאם ובניגוד לוופרוייזרים הוא אינו מתאים לשימוש עם תפרחת קנאביס אלא רק עם תמצית נוזלית.

משאף הקנאביס של Canna+Neb - הטיפול הטבעי לחולי אסתמה
משאף הקנאביס של Canna+Neb – הטיפול הטבעי לחולי אסתמה

הטיפות הדקיקות והקרות נספגות בריאות היטב וללא תופעות לוואי של דחייה (שיעול וחנק למשל) ולדברי מפתחי המוצר הן מתאימות לטיפול אפילו עבור אנשים עם מערכת נשימה פגועה במיוחד, כולל אלו החולים באסתמה בדרגה חמורה ואפילו במצב מתקדם של סיסטיק פיברוזיס (מחלה תורשתית הפוגעת קשות בריאות ובשאר מערכות בגוף).

ביחד עם המשאף מציעה החברה למכירה 4 סוגים שונים של תמציות, ביניהן תמצית זני אינדיקה, תמצית זני סאטיבה, תמצית מעורבת וכן תמציות המופקות מקריסטליין CBD (ריכוז 99.9%), אותן יהיה ניתן בקרוב להזמין ברשת.

למרות ייצור התמציות העצמי של החברה ובשונה מהמקובל במכשירי אידוי מבוססי קפסולות, המשאף החדש מתאים גם לאידוי של כל שמן או תמצית אחרת לבחירתכם, אותם ניתן למזוג בקלות למיכל האידוי הפתוח, כפי שניתן לראות בסרטון מעלה.

תג המחיר של המשאף עומד כיום על 2,000 דולר וכולל מחסנית בודדת של אחת מהתמציות. עם זאת הוא עדיין נמצא בשלבי בדיקה אחרונים והכנה לשיווק ועדיין אינו זמין לרכישה דרך האתר. גולשים המעוניינים להירשם לשירות ההזמנות של החברה, יכולים לעשות זאת כאן.

דרושים נסיינים לניסוי קליני

משאף הקנאביס של ‘Canna+Neb’ הוא אמנם הראשון מסוגו בתחום, אך מוצר דומה שנמצא היום בהליכי פיתוח ומחקר תופס דווקא תשומת לב תקשורתית רבה יותר.

חברת ‘Cannabis Science’, הממוקמת גם היא בקליפורניה, נמצאת בהליכי פיתוח של משאף קנאביס לחולי אסתמה ומחלות ריאה חסימתיות (COPD), שעדיין לא הגיע לתצורה של מוצר סופי אך החל בשבוע שעבר (ה’) בשלב המבחנים הקליניים שיאפשר לו לקבל חותמת רפואית רשמית.

משאף קפסולות קנאביס - לטיפול באסתמה ומחלות נשימה
משאף קנאביס באידוי קר – בקרוב עם אישור קליני

בשלב זה מעוניינת החברה לגייס 20 עד 25 נסיינים החולים במחלות ריאות ולבדוק את איכותו הטיפולית של המוצר החדש במטרה לקבל חותמת רפואית רשמית (Clinical Trial Approved) שאינה קיימת אצל המתחרה.

לפנייה והשתתפות בשלב הניסיון של המוצר ניתן ליצור קשר באתר החברה, באמצעות דואר אלקטרוני.

ראו עוד:
6 סיבות טובות להתחיל לאדות
מכשיר חדש הופך כל באנג לוופורייזר
לראשונה: לעשן קנאביס דרך הסמארטפון

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר