לראשונה יזם קנאביס ברשימת 30 המבטיחים של ‘פורבס’

יזם קנאביס אמריקני שהקים את פורטל הקנאביס LeafLink, הגיע לרשימת 30 המיליונרים הצעירים והמבטיחים של מגזין ‘פורבס’. “הכניסה שלי לרשימה מראה עד כמה חברות קנאביס טכנולוגיות מתחרות באותה רמה של כל סטארטאפ טכנולוגי אחר,” הוא אומר בראיון.

ריין סמית’ (Ryan Smith), יזם קנאביס אמריקני שהקים פורטל ותוכנה למסחר וניהול קנאביס חוקי, הגיע לרשימת הצעירים המבטיחים (‘30 מתחת ל-30‘) של מגזין העסקים המוערך ‘פורבס’.

ריין סמית' (Ryan Smith) - יזם קנאביס אמריקאני ומנכ"ל חברת LeafLink
ריין סמית’ (Ryan Smith) – מנכ”ל חברת LeafLink ומיליונר הקנאביס הראשון של מגזין ‘פורבס’

סמית’ הקים בשנה שעברה את פורטל העסקים ‘ליף לינק‘ (LeafLink), שמסייע לחנויות קנאביס, מפיצים וקרנות השקעה לעבוד ולחפש הזדמנויות עסקיות בתעשיית הקנאביס המתפתחת בארה”ב.

עקב עליית שווי החברה שהקים, נכנס סמית’ לרשימת המיליונרים הצעירים והמבטיחים של מגזין העסקים המכובד, הצופה לו ולחברה שלו עתיד ירוק במיוחד.

מיליונר הקנאביס הצעיר של ‘פורבס’

החברה הצעירה שהקים סמית’ יצרה הדים בשוק האמריקני וגייסה 750 אלף דולר בסוף השנה שעברה, בסבב גיוס קצר בו היו מעוניינים משקיעים רבים.

בחודש האחרון המשיך שווי החברה לצמוח וחצה את רף מיליון הדולר, מה שהביא את סמית’ בן ה-25 למעמד של מיליונר צעיר ומבטיח, והבטיח לו מקום ברשימת ’30 מתחת ל-30′ היוקרתית.

גם זה בטח יעניין אותך

“הכניסה לרשימה של ‘פורבס’ היא כבוד אישי גדול בשבילי,” מסר סמית’ בראיון שנערך עימו, “אך יותר חשוב מכך היא מראה עד כמה חברות קנאביס טכנולוגיות מתחרות באותה רמה של כל סטארטאפ טכנולוגי אחר.”

ליפלינק – פורטל ניהול ומסחר

החלק העיקרי של המערכת שבנה סמית’ הוא פורטל מסחרי המסייע לבעלי עסקים קטנים ובינוניים בתחום הקנאביס לסגור עסקאות זולות יותר עם מפיצים וספקים שונים, במטרה להוריד את מחירי התוצרת ללקוחות. המידע העסקי הנאסף בפורטל מוגש לקרנות השקעה וחברות גדולות שמחפשות להיכנס לשוק, ומהווה הזדמנות לבעלי העסקים למצוא השקעות ולהתרחב.

בנוסף למיתוג וקשרים מציע סמית’ מערכת לניהול עסקי קנאביס הכוללת ניהול העובדים, בקרה על הזמנות, סטטיסטיקות וגרפים ועוד.

עם התרחבות הלגליזציה והיקפו של שוק הקנאביס החוקי בארה”ב, ‘ליף לינק’ צפויה לצמוח בעשרות אחוזים כבר עד סוף 2016.

ראו עוד:
נשיא פייסבוק לשעבר תרם חצי מיליון דולר ללגליזציה
האמריקנים קנו בשנת 2015 קנאביס חוקי ב-5.4 מיליארד דולר
עתיד ירוק: וושינגטון תרוויח מיליארד דולר ב-4 שנים – מקנאביס
טרנד נדל”ן חדש בארה”ב: דירות עם ארונות מובנים לגידול קנאביס

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר