לראשונה ב’אח הגדול’: דיירים יעשנו קנאביס רפואי

לראשונה: הפקת ‘האח הגדול’ תספק ג’וינטים של קנאביס לחלק מהדיירים – זאת במסגרת עונת ה-VIP שתשודר החל מהשבוע ובה לראשונה מתמודדים גם מטופלים המחזיקים ברשיון רפואי..

במהלך העונה הנוכחית של “האח הגדול”, עונת ה-VIP, צפויים להיכנס לבית המוכר במדינה לראשונה גם מתמודדים המחזיקים ברשיון שימוש בקנאביס רפואי, זאת לצד מתמודדים שכבר נוטלים תרופות פסיכיאטריות מבעוד מועד.

על פי הדיווח ב’דה-מארקר’, הפקת התוכנית הבטיחה למשתתפים אלה כי תספק להם ג’וינטים לעישון מאחורי הקלעים.

מהפקת התכנית נמסר כי “מתמודד שהחל בטיפול תרופתי עוד בטרם השתתפותו בתוכנית ימשיך לקבל אותו בזמן השתתפותו בתוכנית תחת פיקוח רפואי, תוך קשר ואישור עם הצוות הרפואי הקבוע שלו. בכל מקרה, הפקת התוכנית שומרת על הסודיות הרפואית של המשתתפים, ועל כן אין בתגובתנו כדי להוות אישור כלשהו לטענות שלפיהן חלק מהמשתתפים נוטלים תרופות כלשהן או מקבלים טיפול רפואי כזה או אחר”.

כזכור, בעבר עלו טענות קשות כנגד מפיקי התכנית בעקבות פרסום עדויותיהם של דיירים שהתלוננו כי סופקו להם תרופות מרשם פסיכיאטריות קשות. עם זאת, המפיקים סירבו במקביל לאפשר לדיירים להזכיר את נושא הקנאביס, ובעת שזה הוזכר, מיד חתכו את השידור ועברו למצלמה אחרת.

טרם נודע מי מהמועמדים מחזיק ברשיון קנאביס רפואי, אך בעונה הקרובה יהיה מעניין לראות האם ההפקה תאפשר שיחות על הנושא או אפילו תציג את המטופלים מעשנים את הג’וינטים בשידור.

אריאנה מלמד כותבת על קנאביס רפואי בפייסבוק.
אריאנה מלמד כותבת על קנאביס רפואי בפייסבוק.

הפסיכיאטר אילן רבינוביץ’, האחראי על הטיפול הנפשי במתמודדי ‘האח הגדול’, סירב לאשר את כניסתו של המתמודד המחזיק ברשיון קנאביס לעונת ה-VIP (פרטים כאן) ורק ברגע האחרון אישרה ההפקה את כניסתו, על אף אזהרותיו של רבינוביץ’ ולמרות תנאי הרשיון הקובעים איסור שימוש בציבור.

צפו:
דיירת האח הגדול מבקשת מריחואנה רפואית
דיירי “האח הגדול” מדברים לגליזציה
דיירי האח הגדול מתלבטים בין חשיש למריחואנה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר