לקראת האולימפיאדה: סוחרים מוכרים “חשיש אולימפי”

המשחקים האולימפיים שייערכו בריו, ברזיל, נותנים את אותותיהם בשוק החשיש המקומי, בו החלו הסוחרים להפיץ “חשיש אולימפי” הממותג ונושא את לוגו הטבעות הצבעוניות. ככל הנראה לא מדובר במוצר חדש אלא בניסיון לרכוב על הטרנד השיווקי.

המשחקים האולימפיים בריו, ברזיל, מתקרבים, ולקראת בואם מתחיל הלוגו המפורסם של חמש הטבעות הצבעוניות להתנוסס על כל שטח פרסום רענן. החל מהשבוע שעבר תוכלו למצוא אותו גם על חבילות חשיש הנמכרות ב”פאבלות” בעיר, כך על פי הדיווח (פורטוגזית) בברזיל.

התקשורת המקומית סיקרה את הנושא לאחר שהוא הפך לויראלי וזכה לאלפי שיתופים ברשתות החברתיות.

חשיש אולימפי

העיר ריו ידועה בשכונות העוני הנרחבות שלה, המכונות “פאבלות”, בחלקן הגדול שולטים קרטלי הסמים והנשק שמתפרנסים ביד רחבה מממכר של סמים שונים כולל חשיש.

"חשיש אולימפי" שנמכר במערב ריו, ברזיל לקראת במשחקים האולימפיים
“החשיש האולימפי” שזכה לאלפי שיתופים ברשתות החברתיות בברזיל

לכבוד אווירת החג שמביאים המשחקים הבינלאומיים, החלו סוחרים גדולים בחלקה המערבי של העיר (שכונת Cidade de Deus, בעברית “עיר האלוהים”) להדביק את הלוגו האולימפי על חבילות חשיש, ככל הנראה בניסיון לרכוב על טרנד השיווק המסיבי של האולימפיאדה.

בנוסף ללוגו הטבעות, ולמילה “הידרופוניקה” שכביכול אמורה להצביע על איכותו של החשיש, הצמידו הסוחרים לשקיות את המונח השיווקי “חשיש אולימפי” – שככל הנראה אינו מעיד על שום דבר מלבד יצירתיות רגעית.

לפי הפרטים שפורסמו בתקשורת המקומית, המשטרה מנסה לפעול למזעור תופעת הסחר ככל האפשר לקראת המשחקים, אך בשכונות העניות ועמוסות הנשק של ריו לא נראה שהמלחמה בסמים עובדת.

ראו עוד:
ברזיל: שיקום אסירים בעזרת תה איוואסקה
פייסבוק מסרבת להסגיר למשטרה שיחות של חשודים
שופט ביטל משפט נגד סוחר: “האיסור על קנאביס מנוגד לחוקה”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר