טוען...

לפיד: “מי שיורד מהארץ כי לא נותנים לו לעשן גראס, הבעיה היא אצלו”

השר לפיד הגיב על פוסט שפורסם אתמול בפייסבוק והפך לויראלי ובו סיפר הגולש חן בן-ארי מדוע החליט לעזוב את הארץ.

הגולש חן בן-ארי פירסם אתמול סטטוס בדף הפייסבוק “סטטוסים מצייצים” ובו סיפר כי החליט לרדת מהארץ בעקבות קשיי המחייה בישראל.

“אני בן 27 נכד לסבא לוחם פלמ”ח שהניף עם חבריו את דגל הדיו המיתולוגי, שחצה את התעלה עם הטנדר שלו והקים את קיבוץ מלכיה,” כתב בן-ארי. “החלטתי לרדת מהארץ. למה? כי אני פטריוט!”

בן-ארי סיפר את סיפורו האישי ופירט את הקשיים שעוברים על זוג צעיר ונסיונם הכושל לחיות בכבוד במדינת ישראל בשנת 2013.

“אסור באמת להגיד משהו פה למישהו ברחוב כי אני מפחד”, “אסור לי להשאיר את האייפון על הבר כי מישהו יסחוב לי אותו”, “אני מפחד להתקשר להוט, יס, אורנג, ידיעות, עיריית ת”א, חברת חשמל, בזק כי ההמתנה שם לוקחת חצי יום”.

בין השאר התייחס בן-ארי גם לעניין הקנאביס:

אסור לי לעשן גראס קצת להירגע כי זה עניין של זמן עד שתתפוס אותי משטרה, “כי המשטרה נלחמת בסמים”, מצחיק אה? יש לי צלצול השכמה למשטרה, תלכו למגדלים שכולם כל כך מקדשים יו ודאבל יו ועל הזין שלי מרביצים שם שורות ואקסטות כמו משוגעים אבל מה פתאום הכל אינטרסים כלכליים יש אנשים שיש להם חסינות. אנחנו פה למטה האנשים הקטנים שהאנשים העשירים רואים מלמעלה מהמגדלים, אנחנו רוצים שאכטה בערב להירגע. אנחנו הפושעים האמיתיים אה? אנחנו התופעה שצריך למגר!

יאיר לפיד

הבוקר, 24.7, הגיב שר האוצר יאיר לפיד על הסטטוס שזכה לאלפי שיתופים ולייקים מאז פירסומו ותוך התעלמות מוחלטת מהטקסט הארוך, בחר להתייחס אך ורק לעניין הקנאביס:

“תגובתי היא שאדם שמוותר על מולדתו כי לא נותנים לו לעשן גראס מוותר גם על משהו יסודי מאוד בזהותו. הוא יכול לנסוע לניו זילנד או לאי בתאילנד, אבל אחרי 6 חודשים הוא יגלה שהבעיה לא הייתה עם ישראל אלא עם עצמו.”

יאיר לפיד על קנאביס

ראו גם: יאיר לפיד עישן וסחר במריחואנה
ראו גם: מה בין משרד הבריאות, חברת “טבע” ומפלגת “יש עתיד”?

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר