מגלגל...

למה סרטון של סת’ רוגן מגלגל ג’וינט זכה כבר ליותר מ-11 מיליון צפיות?

לא ברור אם בגלל מגש הגלגול הייחודי שהוא מציע למכירה, מהירות גלגול הג'וינט שהציג או השיטה הקנדית, אבל סרטון של סת' רוגן מגלגל ג'וינט צבר תוך פחות מ-12 שעות כבר יותר מ-11 מיליון צפיות בטוויטר

סת’ רוגן שבר את הטוויטר עם סרטון וידאו בו הוא נראה מגלגל ג’וינט. לא בטוח למה, אבל הסרטון זכה ליותר מ-11 מיליון צפיות עד כה, תוך פחות מ-12 שעות, אולי בגלל מהירות הגלגול, אולי בגלל שיטת הגלגול, או בגלל מגש הגלגול הייחודי.

מגש לגלגול ג'וינטים של סת' רוגן
המגש לגלגול ג’וינטים של סת’ רוגן

מגש הקרמיקה מורכב מגריינדר מתוצרת עצמית, מתקן להחזקת ניירות גלגול ומאפרה, ונוצר ככל הנראה על ידי רוגן עצמו, כחלק מתחביב שאימץ בשנה האחרונה – הכנת כדי קרמיקה צבעוניים.

“אם אתם כמוני, אתם כנראה אוהבים לגלגל ג’וינטים, כל כך הרבה ג’וינטים עד שאתם מחליטים להמציא מגש לגלגול ג’וינטים,” אומר רוגן ומכריז: “המצאתי מגש גלגול”.

למעשה, רוגן העלה את הסרטון כפרסומת למכירת מגשים דומים שהוא מציע, בשלב זה בהרשמה למכירה מוקדמת בלבד, וכפרסום כללי לחברת הקנאביס החדשה שלו האוספלנט (Houseplant).

האוספלנט משווקת בשנה האחרונה כמה זני קנאביס שפותחו על ידי החברה בעשור האחרון וכולם מכילים יותר מ-33% THC, כך לפחות לדברי רוגן, ואם להיות כנים – כנראה כגימיק בלבד.

הזנים של האוספלנט – “פנקייק אייס” (Pancake Ice), בומב סייקלון (Bomb Cyclone), פינק מון (Pink Moon), ואלי בריז (Valley Breeze) ודיאבלו ווינד (Diablo Wind) – נמכרים כולם ב-60 דולר לאריזת 3.5 גרם, כלומר בכ-17$ או כ-55 ש”ח לגרם.

הזן פנקייק אייס
הזן פנקייק אייס של האוספלנט
הזן פינק מון
הזן פינק מון של האוספלנט
הזן בומב סייקלון
הזן בומב סייקלון של האוספלנט

בנוסף, באתר האינטרנט של החברה מוצעים למכירה אביזרים נלווים, במחירים לא נמוכים, למשל מאפרה ב-300 דולר, קייס קטן שמורכב מגריינדר, מצית, מקום לאחסון ומאפרה ב-225 דולר, או מתקן להחזקת גפרורים שמשולב עם מאפרה ב-125 דולר.

את ההכרה הבינלאומית והזיהוי כקנאביסט-על קיבל רוגן בעיקר אחרי הסרט “פיינאפל אקספרס” מ-2008, מהבולטים בז’אנר “סרטי הסטלנים”. שנה קודם הוקרן לראשונה סרט נוסף של רוגן מאותו הז’אנר בשם “סופרבאד” (Superbad) שהצליח גם כן.

זמן לא רב לאחר הצלחת הסרט הושק בארה”ב זן קנאביס חדש שנקרא, מן הסתם, על שם הזן שכיכב בסרט, Pineapple Express. זן זה זוכה עד היום לביקוש גבוה והגיע לאחרונה למקום 4 במכירות בארה”ב.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר