5 ישראליות מסבירות למה נשים אוהבות קנאביס

קנאביס מסייע לנשים במגוון תחומים החל בשינה טובה, עוררות מינית מוגברת ועד הקלה בכאבי מחזור ותסמיני PMS. יצאנו כדי לבדוק למה נשים בישראל אוהבות לעשן קנאביס – חמש נשים ישראליות עונות לנו על השאלה.

בשנים האחרונות הולך ומתרחב השוק הנשי לקנאביס ומוצריו, ויותר נשים מהללות בגאווה את סגולותיו הרבות של צמח הקנאביס, המסייע לבנות המין היפה בשלל דרכים החל מהעלאת החשק המיני ועד הקלה בכאבי מחזור.

יצאנו לבדוק מדוע נשים בישראל בוחרת לצרוך קנאביס. חמש נשים שראיינו מספרות על יחסי העלות-תועלת של הצמח ומדוע הוא מהווה חלק מחייהן:

אישה בשדה קנאביס
בשנים האחרונות מתרחב קהל היעד הנשי לקנאביס ומוצריו

קרן (35) – מפיקת אירועים מהמרכז

“הקנאביס מרגיע אותי ומגדיל משמעותית את רמת הסובלנות שלי לסביבה ולעבודות סיזיפיות. כמישהי שיש לה הפרעת קשב וריכוז מסוג ADHD, הקנאביס עוזר מאוד להשתיק את הרעש שיש לי בראש.”

“אני מעדיפה לעשן מאשר לשתות, בגלל שההשפעה הרבה יותר הרמונית לראש והרבה פחות חריפה לגוף. בנוסף, אני מרוצה מויסות המשקל שעישון קבוע גורם לי, כבר שנים שאני באותו המשקל.”

לירון (30) – מנהלת חברה פרטית מהדרום

“הקנאביס עוזר לי להרגיש חופשייה משגרת היום, להרגיע את המחשבות ולשבת במנוחה, ולא לעשן סיגריות בשרשרת ולדאוג. בנוסף הקנאביס עוזר לי לצחוק, ולהרגיע באמצעות הצחוק את כל הגוף.”

“סיבה נוספת היא שהחושים שלי מוגברים כשאני מעשנת ואני מרגישה שהקנאביס משפר כל סיטואציה מינית בצורה משמעותית. לאחר העישון אני מגיעה לרמות גבוהות יותר של הנאה.”

ענת (28) – עובדת חברת היי-טק מהמרכז

“אני שמחה עם החיים שלי, יש לי קריירה מתגמלת, יחסים מספקים – אין שום דבר שממנו אני מנסה להימנע או לברוח, אך למרות זאת שתיית אלכוהול גורמת לי דיכאון. לעומת זאת, צריכת קנאביס לא נראית לי כסיכון, ואני בוחרת במשהו שמרגיש בגוף שלי טוב יותר ושאין לו תופעות לוואי שליליות.”

יעל (34) – עורכת מהמרכז

“אני צורכת את הקנאביס בשביל להירגע. אני אדם מאד לחוץ והקנאביס עוזר לי להגיע לשלווה נפשית. עם כל הלחץ בחיים. אני צורכת קנאביס במשך כל היום כבר תקופה ארוכה, ומצליחה לנהל חיים מוצלחים, פוריים וממלאים.”

רותם (35) – מסאג’יסטית מהצפון

“הקנאביס מרגיע, מקל קצת על השיגרה ועוזר לברוח מהמציאות במעט. למשל, אם אני מרגישה מרחק ביני ובין אהובי, אני מציעה שנעשן יחד, מפני שההשפעה מקרבת אותנו בכל פעם, עוזרת לנו להימנע מויכוחים מיותרים ומאפשרת לנו לתקשר בצורה רגועה וברורה יותר.”

“מחוץ לזוגיות הקנאביס יוצר אופוריה, מקדם הרפיה וגורם לי לא ‘להזיע’ מהדברים הקטנים. בנוסף, לאחרונה גיליתי שהוא גם מקל מאד על בחילות היריון.”

ראו עוד:
נשים וקנאביס: 7 שימושים היסטוריים שלא הכרתם
שמן סיכה מקנאביס לשדרוג החוויה המינית
כוכבות פורנו מדברות על מריחואנה
הפטריה המסתורית שגורמת לנשים לאורגזמה

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט