מי החביא עלה קנאביס בפרסומת לקומקום של שופרסל בטלוויזיה?

אולי לא הבחנתם בכך אבל הערב בפרסומת של 'שופרסל' בערוץ 12 הוטמנו שני עלי קנאביס כעיטור ל"קומקום הבריאותי", שמלבד עלי קנאביס לא ממש ברור מהפרסומת מה בריאותי בו.

פרסומת של רשת ‘שופרסל’ ל”קומקום הפלא”, שלא ברור מהפרסומת מה בדיוק הפלא בו, שודרה הערב בערוץ 12 ובמהלכה הוצגו שני עלי קנאביס משני צידיו של הקומקום.

צופה חד אבחנה שם לב שלצד עלים “רגילים” המעטרים את הקומקום בפרסומת, שולבו גם שני עלי קנאביס. הוא שלח מיד עדכון על כך במייל האדום.

במבט על התמונה ניתן להבחין בבירור שעלי הקנאביס נוספו לשם באופן ידני, ולא היו חלק מהתמונה המקורית של העלים המעטרים את הקומקום.

קנאביס בפרסומת לקומקום של שופרסל
מזהים?
קנאביס בפרסומת לקומקום של שופרסל
ועכשיו?

טרם נתגלתה הסיבה להופעת עלי הקנאביס בפרסומת, אך אפשר להניח שמדובר בהטרלה של מעצב גרפי משועמם או אולי ניסיון חכם של משרד יח”צ לקבל חשיפה בכתבות מסוג זו.

הפרסומת במלואה, כפי ששודרה הערב בערוץ 12

דוברת חברת “שופרסל” מסרה כי 22:20 היא שעה מאוחרת מדי בלילה בכדי להשיב על שאלות שכאלה. עדכון (2.9, 09:38): בבוקר למחרת מסרה ‘שופרסל’ כי מדובר בספק חיצוני שאחראי לפרסום וכי הפרסום יוסר לאלתר.

מקרה זה מזכיר בודאי לקוראי המגזין הותיקים את המקרה משנת 2014, אז הוצג עציץ קנאביס באתר “כאן בונים” בבעלות “מאקו”. לאחר הפרסום הוא הוחלף בעציץ אחר.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר