לכבוד הכריסמס: 25% אחוז הנחה על זרעים “לבנים”

הזדמנות למנוסים ומתחילים כאחד: לכבוד הכריסמס פרסמו בחנות הזרעים ‘נירוונה’ הנחה של 25% אחוזים על כל זרעי הקנאביס מהזנים הלבנים: ‘ווייט ווידו’, ‘אייס’ ועוד

עונת הכריסמס הגיעה ואיתה מבצעי ההנחות המפורסמים. חברת הזרעים המקוונת ‘נירוונה’, אשר עושה משלוחים גם לארץ, פרסמה מבצע כריסמס מיוחד לשבוע בלבד: 25% אחוז הנחה על כל זרעי הקנאביס מהזנים הלבנים – כסמל לעונת השלגים כמובן.

ווייט ווידו - White Widow
האלמנה הלבנה – White Widow

שנת 2013 מהווה ציון דרך בקרב קהילת צרכני הקנאביס, לא רק בגלל המהלכים ההיסטוריים ללגליזציה בעולם והצעות החוק פורצות הדרך גם כאן בישראל, אלא גם בגלל אופי התחביב: משליטה כמעט מוחלטת של החשיש במהלך השנים האחרונות – ובעקבות בניית הגדר בגבול מצרים – עברו השנה צרכני הקנאביס בישראל לצרוך בעיקר קנאביס בצורתו הטבעית והירוקה יותר.

בעקבות היובש בשוק החשיש אלפי ישראלים התחילו לראשונה – וגם לא – לגדל קנאביס בבית לצריכה עצמית. קלות הגידול, כמו גם קלות הזמנת הזרעים באינטרנט (על אף שרוצים שתחשבו שלא…), מושכים אלפי ישראלים לרכוש זרעים ולגדל קנאביס בעצמם במקום לשלם 100 ש”ח לגרם. מדריך הגידול באתר הוא הדף הנצפה ביותר מאז הקמת המגזין ועמוד רכישת הזרעים נמצא במקום הרביעי ברשימה. כמובן שהרווח הפוטנציאלי ממכירת חלק מהתוצרת גם הוא מושך רבים לפתח את התחביב המהנה.

לכבוד חג הכריסמס פירסמו בחברת הזרעים “נירוונה” מבצע מיוחד של 25% אחוזי הנחה על הזמנת זרעי קנאביס מזנים לבנים – והמגדלים הישראלים מוזמנים לנצל את המבצע גם הם.

הזנים המשתתפים במבצע הם:

אייס‘ – זן מרהיב ביופיו, מלא בטריכומות ועטור פרסים – סוטול כבד, ארומת דיזל מתקתקה. רגיל / נקבי

סנו ווייט‘ – זן אינדיקה נמוך יחסית, פרחים דביקים במיוחד עם הרבה טריכומות. סוטול חזק וטעם חלק. רגיל / נקבי

ווייט קאסל‘ – שילוב של ‘ווייט ווידו’ ו’אייס’. סוטול אנרגטי יותר. חביב במיוחד על מטופלים בקנאביס רפואי. רגיל / נקבי

ווייט ריינו‘ – צמח נמוך, סוטול פסיכדלי יותר, הרבה THC. רגיל / נקבי

ווייט ווידו‘ – האלמנה הלבנה המפורסמת. צמח סאטיבה גבוה, זן אנרגטי וחברותי. רגיל / נקבי

מתקשים עם האנגלית? מדריך קנייה בעברית לחצו כאן.

ראו גם: ללקק את האצבעות: שלושה זני קנאביס טעימים במיוחד

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר