לי צ’יילד: “אני מעשן קנאביס 44 שנים, 5 ימים בשבוע”

הסופר הבריטי המוערך, מחבר סדרת ספרי “ג’ק ריצ’ר”, מודה בהצהרה יוצאת דופן: “אני מעשן קנאביס כבר 44 שנים. הדילר שלי בחיוג מהיר”.

לי צ’יילד, הסופר הבריטי שאחראי על כתיבת סדרת ספרי המתח רבי-המכר “ג’ק ריצ’ר”, הוא אחד הסופרים המוכרים בעולם. למעשה, בכל שתי שניות נמכר אחד מ-18 הספרים שכתב ועליהם מבוסס גם הסרט החדש בכיכובו של טום קרוז בו הוא מגלם את דמותו של ג’ק.

במרכז הסיפור ניצב שוטר צבאי לשעבר, הנודד ברחבי ארצות הברית ללא שום מטען, אישי או אחר, ומתקן עיוותים על פי צופן הצדק הנחרץ שלו.

הטריילר לסרט ג’ק ריצ’ר:

צ’יילד החליט השבוע לצאת מהארון הירוק ואמר בפה מלא כי עישון קנאביס תורם רבות ליצירתיות שלו ככותב. הוא אף אמר כי לדעתו עישון קנאביס הוא דבר שצריך להיות בגדר חובה.

גם זה בטח יעניין אותך

“אני מעשן גראס מזה 44 שנים, 5 ימים בשבוע,” אמר. “אני נער הפוסטר שמוכיח שעישון קנאביס לא מזיק בצורה יוצאת דופן.”

לי צ'יילד
לי צ’יילד (צילום: מארק קוגינס)

“הבחור שלי [דילר, ספק] בניו יורק נמצא בחיוג מהיר בטלפון. אני מתקשר אליו בכל פעם שאני באזור והוא מגיע עם מבחר מכובד של זני קנאביס,” סיפר עוד. “אני מעשן בפייפ (מקטרת) כי מעולם לא הצלחתי להסתדר עם לגלגל לעצמי ג’וינטים.”

צ’יילד (אשר שמו האמיתי הוא בכלל ג’ים גרנט) הגיע לארה”ב בשנת 1999 מיד עם פרסום ספרו הראשון בסדרת ספרי ג’ק ריצ’ר אשר הפך לרב-מכר והופץ בלמעלה מ-70 מיליון עותקים ברחבי העולם.
ספרו הבא, ה-18 במספר, מתוכנן לצאת לקראת סוף החודש.

צ’יילד גילה עוד כי רעב ומריחואנה עושים אותו יצירתי יותר. “אני אדיש לענייני מזון,” אמר. “אני אוהב לאכול כמובן, אבל כשאני רעב אני עובד טוב יותר.”

“והגראס, הוא כמובן חלק מתפריט הדיאטה שלי,” הוסיף. “הייתי בן 14 כשעישנתי את הג’וינט הראשון בחיי. זו גם היתה הפעם הראשונה שעשיתי סקס. אחר כך עשיתי סקס בפעם השנייה, עם אחותה של זו מהפעם הראשונה.”

צ’יילד מוותר על גינוני הכוכב וטוען שריצ’ר, ולא הוא עצמו, הוא הכוכב האמיתי הסיפור הזה. “כשמישהו נכנס לחנות ספרים, הוא מבקש את הריצ’ר החדש, לא את הצ’יילד החדש.”

ראו גם: “עישנתי 130,000 ג’וינטים – שהצילו לי את החיים”
ראו גם: על קנאביס ויצירתיות – מחקר ועדות אישית מפי מוזיקאי

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר