ליין מקטרות “ברני סנדרס” הושק לקראת הבחירות בארה”ב

חברה לייצור מוצרי עישון בארה”ב החלה לשווק מקטרות קנאביס הנושאות את לוגו הקמפיין של המועמד הדמוקרטי לנשיאות ברני סנדרס. “זו הדרך שלי להראות את תמיכתי בו כמועמד המוביל לנשיאות,”מסרה אמנית הקרמיקה האחראית על ייצור המקטרות.

מרוץ הנשיאות בארה”ב מתחממם, ושוק המרצ’נדייז מתחמם ביחד איתו: חברת ‘Stonedware Company‘ ממדינת אורגון – שם אושרה לגליזציה בשנה שעברה – החלה לשווק ליין מקטרות קנאביס הנושאות את לוגו הקמפיין הרשמי של המתמודד הדמוקרטי וחביב הקהל ברני סנדרס,

ליין המקטרות החדש יצא לאור במטרה לגייס כסף נוסף לקראת השלבים האחרונים של קמפיין הנשיאות, שייגמר בבחירות בנובמבר 2016. עם זאת, רק 10% מהסכום שייאסף ממכירת המקטרות ייתרם לקמפיין עצמו, כך על הפרסום בארה”ב.

המקטרות עצמן קיימות במגוון של צורות ודגמים, החל מצ’ילום בסיסי במחיר של 110 ש”ח, ועד למקטרת הגדולה ביותר שעולה 220 ש”ח. כל המקטרות ניתנות לרכישה באתר החברה, והמשלוח לישראל יעלה לכם 18 ש”ח נוספים.

אמנית הקרמיקה אריאל זימאן (Ariel Zimman), שייצרה את המקטרות, אינה משתפת פעולה עם המטה הרשמי של סנדרס, אך עקב העובדה שלא הוגשה עד כה תביעה על השימוש הברור בלוגו, סביר להניח שהנושא הוסדר מראש בין הצדדים.

מקטרות קנאביס לתמיכה בקמפיין הנשיאות של ברני סנדרס
מקטרות קנאביס לתמיכה בקמפיין הנשיאות של ברני סנדרס

“זו הדרך שלי להראות את תמיכתי בו כמועמד המוביל לנשיאות,” מסרה זימאן בריאיון, “אנשים אוהבים את המקטרות, ובנוסף הן גם בעלות הערך המוסף של תרומה לקמפיין.”

דובר מטעם המטה הרשמי של סנדרס סירב להגיב על המקטרות עצמן או על התמיכה של החברה בקמפיין, והוסיף כי “המקום היחיד לרכוש בו סחורה רשמית של המועמד, הוא באתר האינטרנט הרשמי”. לביקור באתר הרשמי לחצו כאן.

ראו עוד:
ביל מאהר מדליק ג’וינט בשידור חי בטלויזיה
חדש: ויברטור מרי ג’יין – לחובבות מין וקנאביס
יופיטר: לראשונה אפשר לעשן קנאביס דרך הסמארטפון

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר