בלשים ולוחמי מג”ב תפסו 800 צמחים ביבנה, אשקלון ופרדס חנה

שלל רב נתפס אתמול על ידי משטרת ישראל בפשיטות על דירות ברחבי הארץ: 174 שתילי קנאביס אותרו בדירה ביבנה, 300 שתילים בדירה באשקלון ו-300 שתילים נוספים בפרדס חנה

משטרת ישראל מדווחת הבוקר (ב’) על תפיסת 174 שתילי קנאביס בפשיטת לוחמי מג”ב ובלשי משטרה על דירה ביבנה אתמול. על פי הדיווח הקנאביס שנתפס היה במשקל 6 קילוגרם וציוד ששימש לגידול. בן 23 תושב יבנה ששהה בדירה נעצר לחקירה והיום תבקש המשטרה להאריך את מעצרו. 

תפיסת גידול קנאביס על ידי המשטרה
תפיסת גידול קנאביס על ידי המשטרה

במקביל מדווחת המשטרה על תפיסה נוספת אמש, של כ-300 שתילי קנאביס נוספים בדירה באשקלון. גם במקרה זה מגדל הצמחים, תושב אשקלון בן 41, נתפס “על חם” בעת ששהה במקום. על פי הדיווח הפשיטה על הדירה באה לאחר חקירה סמויה. החשוד נחקר בחשד לגידול, ייצור וסחר בסמים מסוכנים, והיום הוא יובאו בפני בית המשפט בבקשה להאריך את מעצרו.

תפיסת גידול קנאביס על ידי המשטרה
תפיסת גידול קנאביס על ידי המשטרה

אך זה לא הכל, גם בפרדס חנה נתפסו אתמול כ-300 שתילי קנאביס. על פי הדיווח “במסגרת המאבק חסר הפשרות שמנהלת משטרת ישראל בנגע הסמים, בדגש על גידול וסחר המסכן את שלום הציבור, ערכו אמש בלשי תחנת חדרה פעילות יזומה וממוקדת במהלכה חשפו הבלשים מעבדת הידרו ובה כ-300 שתילים של חומר החשוד כסם מסוכן מסוג קנאביס במשקל כולל של כ- 19 ק”ג, ציוד רב המשמש לגידול וייצור סמים וכן כ-20 פלטות של חומר החשוד כסם מסוכן מסוג חשיש”.

תפיסת גידול קנאביס על ידי המשטרה

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר