לואי סי.קיי: “אוהב ללכת מסטול לסרטי תלת מימד”

“אני אוהב ללכת לסרטי 3D כשאני מסטול,” מספר לואי סי.קיי לג’רי סיינפלד בפרק הראשון של העונה השלישית בסדרת הרשת “קומיקאים שותים קפה במכונית”.

לואי סי.קיי, אחד הקומיקאים הגדולים בעולם היום (אם לא ה-), סיפר בעבר לא פעם על חיבתו הרבה לשאכטה טובה. בפרק הראשון בעונה השלישית של סדרת הרשת של ג’רי סיינפלד “קומיקאים שותים קפה במכונית”, נותן לואי הצצה אל תוך חייו האמיתיים ומספר בפירוט על התחביב הקבוע שלו: ללכת לראות סרטי תלת מימד כשהוא מסטול לגמרי מגראס.

לואי סי.קיי
לואי סי.קיי

“אם יוצא שיש לי איזה יום חופש פנוי אז אני אוהב ללכת לסרט תלת מימד כשאני מסטול לגמרי,” מספר לואי לסיינפלד. “אבל אני מביא את החטיפים איתי מהבית כי בשבילי לדבר עם מישהו כשאני מסטול זה גיהנום… אני כל הזמן מתבלבל… ואם אנשים מזהים אותי אז הם מתחילים להשתגע ואני לא יודע איך להתמודד עם זה…”

לואי, שנראה די “מסודר” גם תוך כדי הראיון עם סיינפלד, מספר עוד כי הוא מקפיד לרכוש את הכרטיס לסרט באינטרנט ולשים אותו בכיס אחד באופן קבוע כדי שכשהוא מגיע לקופה הוא לא יתחיל לחפש את הכרטיס. “כשאני מסטול אני מרגיש שמסתכלים עליי כאילו אני משוגע או משהו…”

“אני שם את משקפי התלת-מימד ומתיישב במקום ואז הסרט מתחיל וכל האותיות עוטפות אותך וזה משגע אותי,” הוא מספר. “זה אולי הדבר הכי טוב שיש בחיים. אחרי סקס וקומדיה. וסקס מתחיל לרדת…”

קומיקאים במכוניות שותים קפה” היא סדרת רשת של ג’רי סיינפלד במסגרתה הוא מארח את האנשים המצחיקים בעולם לשיחה של אחד על אחד במגרש הביתי. “הסדרה היא על כלום,” אמר בראיון בלעדי בשנה שעברה.

צפו בקטע:

לצפייה בפרק המלא לחצו כאן

ראו גם: 10 הסטנדאפים המצחיקים ביותר על קנאביס
ראו גם: סיכום שנה בקולנוע: 10 סרטי הסטלנים של 2013

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר