טוען...

לגליזציה עכשיו! / סטטוס

בימים האחרונים רץ בפייסבוק סטטוס טוב במיוחד, הנה הוא לפניכם:

כבר שנים שכולם מעשנים מריחואנה. בכל פאב, בכל עיר, בכל גן וכמעט בכל בית של צעירים (ולא רק), מעשנים מריחואנה. רובכם נתקלים במילה “מריחואנה” כחלק ממסע הסתה מתוקצב היטב אותו אתם עוברים בבתי הספר. “סמים קלים כקשים” הם אומרים לכם ושוכחים לספר שאלכוהול הוא הסם הקשה ביותר, הממכר ביותר והנפוץ ביותר, אה והוא חוקי, מאוד חוקי. הם גם שוכחים להגיד לכם שהתקציב של “העמותות” שלהם מגיע במקרה מקרנות שמתוקצבות על ידי חברות התרופות, חברות האלכוהול וחברות הטבק. לא סתם.

ראו עוד: אלכוהול או קנאביס – אולי הגיע הזמן להחליף תחביב?

ביום שיאשרו את המריחואנה בישראל, אין אדם אחד שישאר נאמן לחתיכות הזבל המורעל שמוכרים לנו בקיוסקים במחירים לא נורמלים. אין אדם שיקנה Advil או אקמול, כי התרופות האלו, לעומת קנאביס, הן לא טבעיות, אלא תרכובות כימיות מורכבות שעלולות להחריב לנו את הכבד. אני מדבר על בקבוק וודקה שידפוק לכם את הכבד לפני שתספיקו להגיע לגיל 35 ויגרום לכם להקיא כל הלילה ולבכות על כך בבוקר, או על סיגריה מלאה ברעלנים שתצהיב לכם את השיניים, תמלא לכם את הריאות ברעל עכברים ותגרום לכם להתמכר לאחד הסמים החוקיים, הקשים והמסריחים שהאנושות המציאה.

אז למה בכל זאת לא מאשרים את הקנאביס? אינטרסים כלכליים נ-ט-ו ושחיתות פוליטית. זה לא בגלל הימין או בגלל השמאל, זה בגלל כולם. בכנסת מתרוצצים אינספור לוביסטים, יחצ”נים של עמותות ה”אנטי-סמים” ובעצם מדקלמים לנו את הקלישאה הידועה מראש. הם אומרים לנו כמה מריחואנה זה רע אבל הם משמיטים את העובדה שאלכוהול הוא כלי רצח.

ראו עוד: למה קנאביס לא חוקי?

תשאלו כל מדען ותקבלו את אותה התשובה: מריחואנה אינה הוכחה מעולם כמזיקה לאף איבר בגוף האדם, אך ההמלצה היא בבחינת “יש ספק אין ספק”, או בעברית: פרימיטיביות. גם הרופאים שלנו הם קצת פרימיטיבים, אלו שלא, מנסים לאשר קנאביס לסובלים מכאבים.

לעולם לא תשמעו על אדם שמת מצריכת יתר של קנאביס – אין דבר כזה. לעולם לא תשמעו על אדם שדקר מישהו תחת השפעת קנאביס – אין דבר כזה. וושינגטון וקולורדו הצטרפו לרשימת המדינות המערביות שמותר לעשן בהן, להנות בלי כאבי ראש ובלי לפגוע בגוף, בלי להיות אלימים ובלי ליצור פרובוקציות. באמסטרדם הלגליזציה חיסלה כמעט לחלוטין את ארגוני הפשיעה. בקנדה התושבים שמחים מתמיד. הגיע הזמן לצעוד לעתיד, להפטר מהתדמית הפרימיטיבית מיושנת של מדינת ישראל ולצאת לדרך חדשה, בה אדם יכול לבחור אם לעשן קנאביס לא מזיק, אלכוהול רצחני, או סיגריות ממכרות ומסרטנות.

ראו עוד: 9 טיעונים בעד לגליזציה של סמים

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר