לגליזציה בוושינגטון: חנות הקנאביס הראשונה קיבלה רשיון

ממשלת מדינת וושינגטון, ארה”ב, הנפיקה השבוע את רשיון העסק הראשון עבור חנות חוקית למכירת מריחואנה וחשיש. בעוד שלושה חודשים תיפתח החנות הראשונה מתוך 334 חנויות הצפויות להיפתח במהלך השנה.

במהלך שנת 2013 אושרו חוקי הלגליזציה ההיסטוריים במדינות וושינגטון וקולורדו בארה”ב. בעוד בקולורדו נפתחו חנויות הקנאביס כבר ב-1 בינואר, בוושינגטון תיפתחנה החנויות הראשונות רק במהלך החודש הבאים (יוני – יולי).

מתוך 334 חנויות הקנאביס שצפויות להיפתח בוושינגטון במהלך שנת 2014, קיבלה השבוע הראשונה שבהן את הרשיון הרשמי המיוחל.

שון גרין רשיון חנות קנאביס
שון גרין מחזיק ברשיון לחנות קנאביס ראשונה בוושינגטון

שון גרין, הבעלים המאושר של החנות ‘Spokane’, שהיום מספקת קנאביס רפואי לחולים בלבד, הציג לראווה את הרשיון שיתיר לו לגדל מריחואנה על שטח של 2 דונם (2,000 מ”ר). “תקופת האיסור על קנאביס תמה,” אמר גרין לקול מחיאות הכפיים של תומכיו, “אני מגיע הביתה עם עשרות מקומות עבודה חדשים.”

מנהלת הבקרה על אלכוהול, מי שקיבלה את האחריות על תחום הקנאביס, הודיעה אמש כי גרין קיבל את הרשיון לאחר שסיים את כל הליך האישורים הנדרש. 2,200 בקשות הוגשו למנהלת ועל פי הדיווח תתקיים בקרוב הגרלה שתקבע מי יהיו 334 בעלי החנויות המאושרים שיזכו לקבל את הרשיון הנכסף.

“יש לי תכניות גדולות לייצור ממתקים מבוססי קנאביס כמו גם ‘סופר-ג’וינט’ מיוחד שיהיה מורכב ממריחואנה חזקה ביותר בשילוב עם שמן קנאביס,” אמר גרין. עוד הוא סיפר כי בכוונתו להתחיל בגידול מריחואנה למכירה לספקים אחרים ובהמשך להתרחב ולספק גם את הפרחים עצמם לחנויות בכל רחבי המדינה.

צפו:

ראו גם: גם בלי לגליזציה: משלוחי קנאביס בוושינגטון
ראו גם: 420 ימים בדיוק בין ההצבעה על לגליזציה ועד לפתיחת החנויות

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר