מגלגל...

‘אפריקה ישראל’ נכנסת לעסקי הקנאביס הרפואי

התאגיד הישראלי נכנס לתעשייה הצומחת ומציע שירות להקמת חממות קנאביס רפואי מקצועיות. בסוף השבוע חתמה חברת בת של התאגיד על הסכם הקמת חממת קנאביס גם בישראל.

פרסום ראשון: חברת ימקו ידפז, מקבוצת פקר ידפז, המתמחה בפיתוח של חממות ומבנים מודולריים לחקלאות ונמצאת בבעלות מלאה של תאגיד ‘אפריקה ישראל’, שהיתה שייכת עד לא מזמן למיליארדר לב לבייב, נכנסת לעסקי הקנאביס הרפואי.

לאחר כ-30 שנים של הקמת חממות לתעשיות השונות, החלה לאחרונה חברת הבת להציע גם שירות ייעודי להקמת חממות-קנאביס, ואף הקימה כבר לדבריה מספר חממות כאלו בארה”ב ומדינות נוספות.

החברה מציעה 4 מודלים של חממות קנאביס: “אדום”, “גלבוע”, “תבור” ו”חרמון” המגיע עם פוליקרבונט.

“טיפוח הקנאביס הרפואי הוא ענף מתפתח ברחבי העולם, במיוחד בחממות,” הם כותבים. “יאמקו רכשה ידע וניסיון רב בבניית חממות המיועדות לטיפוח קנאביס רפואי ותכננה ובנתה חממות בארצות הברית ובאזורים טרופיים. בנוסף אנו מציעים ליווי והקמת פרויקטי קנאביס רפואי לרבות הקמת חדרי בקרת איכות, מבנה לייבוש הגידולים והכנת החומר לשיווק”.

בסוף השבוע חתמה ימקו על הסכם הקמת חממת קנאביס ראשונה בישראל, על שטח של 20 דונם, והיא תדאג גם לאספקת מערכות טכנולוגיות מתקדמות, מערכות השקיה, טפטוף צינון ודישון של חברת נטפים, חימום ואיוורור וכיוצ”ב.

החברה תקים את חממת הקנאביס בהתאם לתקן IMC-GAP לגידול קנאביס רפואי בישראל, כולל הקמת גדר אבטחה סביב מתחם החממות, והכל בהתאם לדרישות היק”ר במשרד הבריאות.

הקמת החממה, עבור החברה הציבורית ‘טוגדר’ העושה את צעדיה הראשונים בענף, תחל על פי דיווח החברה לבורסה הבוקר (א’) באופן מיידי, ותביא עם השלמת הפרויקט ליבול של 20 טון קנאביס בשנה.

“השקת החממות ותחילת הגידול יהיו בתוך 6 חודשים מהמועד הקובע,” כתבו. “לפי הערכת חברת הפעילות, עם השלמת הפרויקט, צפי הייבול יהא בסה”כ 20 טון בשנה”.

*עדכון (13:50) – מדוברות לב לבייב נמסר כי למרות ששמו מופיע עדיין באתר הבורסה כבעל השליטה ב’אפריקה ישראל’, החברה עברה לאחרונה לידי נושים ועל כן אינה עוד בניהולו של המיליארדר, כפי שפורסם בתחילה. בהתאם עודכנה כותרת הידיעה.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר