לא יאמן: קנאביס רפואי ב-10 אגורות לגרם

56 אריזות שנותרו במלאי מוצעות למכירה בבית מרקחת בפתח תקווה במחיר חסר תקדים - 1 שקל לאריזה של 10 גרם, או למעשה 10 אגורות לגרם. הקאץ': הזן מקטגוריה נמוכה T10/C2 ולקראת פגות תוקף בעוד מספר שבועות

בית המרקחת אי.אף.ג’י פארם בפתח תקווה התחיל למכור החל מהיום (ד’) זן קנאביס רפואי ב-1 ש”ח לאריזה של 10 גרם, כלומר ב-10 אגורות לגרם – המחיר הנמוך ביותר שאי פעם נגבה עבור קנאביס ברישיון בישראל וכנראה גם בעולם.

ההחלטה למכור במחיר כזה, מן הסתם כדי “להיפטר” מהסחורה שתופסת מקום חשוב בכספת, באה עם זאת רק על מוצר מסויים שעומד לפוג תוקף בעוד שבועות בודדים, סוף חודש יולי 2021, שעדיף למכור אותו בזול מלשלם על הליך השמדה לפי הנהלים.

מדובר בזן בשם נילי (Nilly) מתוצרת חברת פארמוקן (Pharmocann), מקטגוריה מאוד לא פופולרית שנחשבת “חלשה”, קטגוריית T10/C2. עם זאת, בחנויות אחרות נמכר אותו מוצר ב-206 ש”ח.

זן נילי ב-10 אגורות לגרם
זן “נילי” ב-10 אגורות לגרם

לדברי בעל בית המרקחת בשיחה עם מגזין קנאביס “מדובר בקטגוריה חלשה שרופאים כבר לא רושמים כמעט. היום הם רושמים לפחות T10/C10 לרשיונות חדשים”.

אם תהיתם, בזמן פרסום הידיעה נותרו בבית המרקחת 56 אריזות של המוצר, אז כדאי למהר אם רוצים.

יש לזכור שניתן לרכוש רק קטגוריה נמוכה בדרגה אחת בלבד, כלומר מי שמחזיק במרשם לקטגוריה T20/C4 לא יכול לרכוש את המוצר, אלא רק מי שמחזיק בקטגוריה T15/C3 או T10/C2.

במקביל מציעים באי.אפ.ג’י פארם גם זנים מקטגוריה T20/C4 במחיר 99 ש”ח בלבד לאריזה, כלומר 10 ש”ח לגרם. מדובר בזנים האש פלנט, אקדיה וקנאטה, מבית אורגניגרם הקנדית. גם הם לקראת פגות תוקף.

ההודעה על המחיר החריג מגיעה באותו היום בו חברה אחרת הציגה את הזן במחיר הגבוה ביותר כיום, 329 ש”ח לאריזה של 10 גרם.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר