לארי קינג: "אלכוהול הוא סם מסוכן, אני תומך בלגליזציה של מריחואנה"

"מריחואנה היתה חוקית בעבר ותהיה חוקית בעתיד," אמר אמש לארי קינג, שדרן הטלוויזיה האמריקני הוותיק, בראיון..

לארי קינג – שדרן הרדיו והטלוויזיה היהודי-אמריקאי, שהנחה את תוכנית האירוח המרכזית ברשת CNN ("לארי קינג לייב") מיוני 1985 עד דצמבר 2010, הוא אולי שדרן הטלוויזיה המפורסם ביותר בעולם. קינג ערך יותר מ-40 אלף ראיונות אישיים וזכה בפרס הפיבודי על תוכנית הרדיו (בשנת 1982) ועל תוכנית הטלוויזיה.

לארי קינג בעד לגליזציה של מריחואנה
לארי קינג: "בעד לגליזציה של מריחואנה"

קינג התארח אמש בתכנית החדשות של המגזין Huffington Post ואמר שהוא תומך בלגליזציה של מריחואנה. "תמיד תמכתי בלגליזציה," אמר קינג. "מריחואנה היתה חוקית במשך שנים ותעשיית האלכוהול היא זו שהפכה אותה לבלתי חוקית."

"עד 1938 יכולת לגשת לחנות ולרכוש מריחואנה," המשיך קינג. "היא יעילה ועוזרת מאוד לטיפול במגוון מחלות." קינג סיפר על חברו הטוב, הקומיקאי האגדי לני ברוס, שנהג לומר ש"אין מה לעשות, מריחואנה תהיה חוקית בסופו של דבר מאחר וכל סטודנט למשפטים מעשן אותה."

צפו: לני ברוס, הקומיקאי הגדול מכולם

"יום אחד ישבתי בדיון יחד עם קצין משטרה וצוות השוטרים והעליתי בפניהם את השאלה הבאה," סיפר קינג. "שאלתי אותם, נניח וגם אלכוהול היה לא חוקי במקביל למריחואנה והייתם יכולים לבחור להפוך רק אחד מהם לחוקי, מה הייתם בוחרים? כולם אמרו פה אחד: 'מריחואנה!'. למה? כי הם מעולם לא ראו מקרה רצח שנגרם עקב שימוש במריחואנה ו-80% אחוזים ממקרי הרצח קרו תחת השפעת אלכוהול. אני חושב שאלכוהול הוא סם מסוכן," סיכם קינג.

צפו: לארי קינג על לגליזציה בקטע מהראיון


צפו בראיון המלא:ערוץ קנדוק ערוץ פיס נטורלס
ערוץ פיס נטורלס
ערוץ קנדוק

חדשות
Back to top button
שינוי גודל פונט