כשכומר, רב ואתאיסט מעשנים מריחואנה

זו לא התחלה של בדיחה, אלא סרטון חדש מבית CUT בו משתתפים רב, כומר ואתאיסט, המעשנים קנאביס מול המצלמה. “אני כאן כדי להתנסות ביצירה של אלוהים – אין בתנ”ך כל איסור על צריכת מריחואנה,” מעידים הרב והכומר. צפו:

וידאו מוצלח נוסף מבית ‘CUT’, שהביאו לנו בעבר את ‘לוחמים עם פוסט טראומה מעשנים מריחואנה‘, את ‘שוטרים לשעבר מעשנים מריחואנה‘ ושנה קודם לכן את ‘סבתות מעשנות בפעם הראשונה‘.

הפעם נפגשים רב, כומר והומוסקסואל אתאיסט שהתיישבו יחדיו לסשן עישונים מוצלח מול המצלמה.

“אני כאן כדי להתנסות באחת יצירותיו של אלוהים,” מתאר הרב. “עישנתי מריחואנה בצעירותי אך לא מזה זמן רב.”

הכומר, שמעולם לא עישן מריחואנה, אמר כי “אני מעריך שרוב האנשים המגדירים עצמם כנוצרים מאמינים אינם תומכים בעישון מריחואנה, למרות שאין כל איסור לכך בתנ”ך.”

גם זה בטח יעניין אותך

האתאיסט, הומוסקסואל מוצהר שמרן לדבריו, המעשן מריחואנה באופן קבוע, סיפר על הרקע שלו כילד דתי ומדוע זנח את האמונה.

בדומה לשיחות סטלנים מוכרות אך במיוחד בהתאם לדמויות המשתתפות, השיחה הגיעה מהר מאוד לנושא שאלת קיומו של אלוהים, משמעות האמונה בו. חיים מחוץ לכדור הארץ וחברות ואהבת אדם.

השלושה נראים מחוייכים ומפרגנים האחד לשני, ומסכימים פה אחד כי יש להקל על חוקי האיסור על קנאביס. “זה צריך להיות כמו בירה, אם זה עוזר לך להיות אדם טוב יותר, נותן לך זווית שונה על החיים – הרי זה דבר חיובי למדי.”

לסיום המאורע משח הכומר את מצחו של האתאיסט באפר המריחואנה שנותר מהג’וינטים שעישנו שלושתם. הרב בירך את שני חבריו בעברית ובאנגלית.

ראו גם:
האם ישו השתמש במריחואנה?
מקורות השימוש היהודי בקנאביס

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר