כפר תבור: פרחי קנאביס נתפסו בדירה

כח משטרה פשט אמש על בית פרטי במושבה כפר תבור, בו נמצאו על פי הדיווח 25 ק”ג פרחי קנאביס שגודלו בשיטת הידרו ושווים מאות אלפי שקלים. בן 30 ובת 40 נעצרו בחשד שהפעילו את המקום.

המלחמה בצמחים נמשכת: פרחי קנאביס נתפסו בפשיטת משטרה על בית פרטי בן 2 קומות במושבה כפר תבור בגליל התחתון.

הפשיטה הגיעה על פי הדיווח לאחר פעילות סמויה של משטרת יראל בשיתוף עם לוחמי משמר הגבול, בסופה נעצרו בן 30 ובת 40 בחשד שניהלו את המקום.

על פי דיווח המשטרה משקל פרחי הקנאביס שנתפס הוא 25 קילוגרם בשווי מוערך של מאות אלפי שקלים.

מריחואנה כפר תבור

מריחואנה כפר תבור

מריחואנה כפר תבור

מריחואנה כפר תבור

כפי שדווח: “משטרת ישראל במבצע יזום כנגד מגדלי סמים, מפיצי וסוחרי הסמים, חשפה אתמול בשעות הלילה מעבדת הידרו לגידול והפקת סמים מסוג מריחואנה, בבית פרטי בן שתי קומות בכפר תבור אשר הוסב למעבדת הידרו. בנוסף עצרו הבלשים חשוד (30 טייבה) וחשודה (40 נתניה) אשר התגוררה במקום ועל פי החשד הפעילו את מעבדת הסמים”.

“בפעילות נתפסו כ-מאות פרחי קנאביס שגודלו בשיטת ‘הידרו’ במשקל כולל של 25 ק”ג נטו ובשווי של מאות אלפי שקלים,” דווח. “כמו כן נתפס ציוד המשמש לגידול השתילים: אמצעי חימום,תאורה,ייבוש ודישון. העצורים מובאים בשעה זו לדיון בבקשה להאריך את מעצרם בבימ”ש שלום נצרת. ”

מהמשטרה נמסר בתגובה כי “משטרת ישראל תמשיך לפעול בכל המישורים, תוך שימוש בכלל האמצעים העומדים לרשותה במסגרת מאמציה לסיכול יצור והפצת סמים מסוכנים.שוטרי משטרת ישראל פועלים על מנת להגן על האזרח הנורמטיבי שומר החוק החשוף לסכנות ממעשיהם של אלו העוסקים בפלילים. ”

חדשות