כפר סבא: 100 שתילי קנאביס נתפסו בדירה בעיר

רדיפת הצמחים נמשכת: למעלה ממאה שתילי קנאביס בלתי חוקיים נתפסו בדירה בבניין מגורים בכפר סבא. “מעבדת הידרו בה גודלו עשרות צמחי קנאביס,” נמסר מדוברות משטרת שרון. צפו בוידאו מהמקום:

לפני שבועיים הודיע בכיר במשטרת ישראל כי “ישראל הפכה למעצמת גידול קנאביס”, אמירה בעקבותיה בא גל חריג של תפיסות גידולי קנאביס בלתי חוקיים בכל הארץ. בעקבות גל התפיסות, במהלכו הושמדה לדברי המשטרה למעלה מטון של מריחואנה בלתי חוקית לצד 10,000 שתילי קנאביס ליד חברון, הודיעה משטרת ישראל כי צפוי יובש בשוק הקנאביס הישראלי.

אתמול נעצרה בהרצליה אישה כבת 40 לאחר שבביתה נמצא עציץ קנאביס אחד. שוטרים שעברו ברחוב זיהו את העציץ מאדן החלון ופרצו לדירתה. שלשום נחשף בית גידול עם כמה עשרות שתילי קנאביס גם בחיפה.

הבוקר, ה’, ערב החג, נתפס בית גידול נוסף, הפעם בכפר סבא, ובו למעלה מ-100 שתילי קנאביס בלתי חוקיים.

על פי דיווח המשטרה, בדירה נחשפו עשרות רבות של שתילי קנאביס בחלוקה לפי שלבי צמיחה בחדרים השונים של הבית. הדייר, תושב תל אביב בן 43, נעצר וטען כי גידל את הצמחים לשימושו העצמי.

על פי הדיווח: “בפעילות שוטרי מחלק הבילוש בתחנת כפר סבא בפיקודו של פקד אלעד קליין נחשפה בכפר סבא בבניין מגורים מעבדת הידרו בה גודלו עשרות צמחי קאנאביס (מעל 100) לפי חלוקה לחדרים ושלבי צמיחה שונים. החשוד, תושב ת”א בן 43, נעצר וטען לגידול הצמחים לשימושו העצמי. יובא מהלך היום בפני בימ”ש השלום פ”ת לדיון בהארכת מעצרו.”

צפו:

בית גידול כפר סבא

בית גידול כפר סבא

חדשות
שינוי גודל פונט
מלאי