מגלגל...

קנאטק 2019 ייפתח בשבוע הבא: אורח הכבוד – אהוד ברק

על רקע אישור הייצוא של קנאביס רפואי והבטחות הפוליטיקאים ללגליזציה - כנס הקנאביס המקצועי והוותיק בישראל ייערך בשבוע הבא בפעם החמישית ברציפות. ראש הממשלה לשעבר יהיה אורח הכבוד באירוע.

עם כניסת רפורמת הקנאביס הרפואי ושבוע לפני שאזרחי ישראל ניגשים לקלפיות, ייפתח ביום שני (1.4) כנס קנאטק 2019 – כנס הקנאביס הגדול והמוביל בישראל.

קנאטק נערך זו השנה החמישית ברציפות בישראל והשנה צפוי להיות מקצועי ורחב יותר מאי פעם. מאות מבקרים יזכו לסייר בין דוכני חברות שתצגנה את החידושים האחרונים בתחום וגם לצפות בהרצאות של המובילים בתעשייה.

כנס קנאטק
כנס קנאטק

בדומה לשנתיים הקודמות ולאור ההצלחה יערך הכנס גם השנה באולם האירועים והכנסים ‘טראסק’ בנמל ת”א, בו קומת קרקע מרשימה ומרווחת, אולם הרצאות חדשני וקומה עליונה פתוחה עם נוף מרהיב לים התיכון.

למעלה מ-80 מרצים מומחים יעדכנו את הבאים לכנס על החדש בענף הקנאביס העולמי: טכנולוגיות חדשות בגידול קנאביס, דרכי צריכה אלטרנטיביות של קנבינואידים, טכניקות להשבחה גנטית, התקדמות המחקרים והשפעות הקנאביס על הבריאות ועוד.

האורח הבכיר באירוע יהיה רה”מ לשעבר אהוד ברק, אשר מונה לאחרונה כיו”ר חברת הקנאביס הישראלית ‘קנדוק’ והוביל אחריו גל של בכירים לשעבר בשירות הציבורי שהצטרפו לענף הקנאביס הצומח בישראל.

שמות מכובדים נוספים ששווה לשמוע אותם הם פרופ’ גיל בר-סלע, ראש המחלקה האונקולוגית במרכז הרפואי העמק, ד”ר נירית ברנשטיין, חוקרת הגנטיקה הלאומית, פרופ’ עודד שוסייב המומחה בננו-טכנולוגיה, תמר מינץ מחברת BDS Analytics ועוד.

גם זה בטח יעניין אותך

גם רשימת נותני החסות בקנאטק 2019 רחבה מתמיד וכוללת את ענקית הקנאביס הקנדית ‘אורורה’ (Aurora), מגזין Cannabis Now שהינו אחד מעיתוני הקנאביס המובילים בעולם, וכמובן חברות הקנאביס הרפואי הישראליות תיקון עולם, שיח, קנדוק ו-IMC.

מנסיון של אירועים מהשנים שעברו אפשר להבטיח שהמבקרים יהנו מאווירה חיובית, מזון ושתייה משובחים, ודמויות מעניינות. עם זאת לאור העניין הגובר בתחום הקנאביס וכמות החברות והנואמים באירוע, ייתכן כי השנה יהיה צפוף מתמיד.

הכנס יערך במשך יומיים (1-2 באפריל), באולם ‘טראסק’, רח’ יוסף יקותיאלי 6, נמל ת”א. למרבה הצער תג המחיר לכניסה לאירוע עומד על לא פחות מ-1000 דולר (כרטיסים ניתן לרכוש כאן).

סיקור אירועי קנאטק מהשנים הקודמות ניתן לראות כאן.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר