מגלגל...

כתובות גרפיטי על יום המריחואנה רוססו בנתניה

ככה לא עושים לגליזציה: הזמנה ליום המריחואנה הבינלאומי לצד ציורים של עלה מריחואנה, באנג ואיברי מין רוססו בגרפיטי על קירות ציבוריים בשכונת גלי ים בעיר.

על אף העוול הנורא הנגרם לצרכני הקנאביס, אם יש משהו שאופייני למחאת הלגליזציה זהו אופי הלחימה החיובי והשמירה על הסדר הציבורי – רוב מוחלט של ההפגנות, הצעדות והאירועים שנערכים למען שחרור הקנאביס בכל רחבי העולם עוברות ברוגע ובחיוכים ללא אירועים אלימים, למעט מקרים של אלימות משטרתית במדינות מסויימות בהן ישנה אכיפה מוגברת על חוקי השימוש במריחואנה.

ראו עוד: המדינות עם חוקי המריחואנה הנוקשים ביותר

הבוקר מדווח “נתניה Now“, אתר רשת המקומונים של נתניה, כי וונדליסטים ריססו ציורים של באנגים, איברי מין ועלי מריחואנה על קירות ציבוריים בשכונת גלי ים בעיר, לצד הזמנה ליום המריחואנה הבינלאומי שמתוכננן להיערך בפארק הירקון ב-18 באפריל.

כתובות גרפיטי בנתניה

ליאורה גלבר, פעילה ותיקה למען לגליזציה שלאחרונה אף הגישה פנייה רשמית ליועץ המשפטי לממשלה בדרישה להורות למשטרת ישראל להפסיק לרדוף את צרכני הקנאביס בישראל, התייחסה הבוקר לאירוע: “על אף שאיני לוקחת חלק בארגון יום המריחואנה השנה, צר לי לראות מקרים מסוג זה. חורה לי שזו התנהגות הפעילים, היא אינה מקדמת את הלגליזציה בשום אופן.”

גם זה בטח יעניין אותך

אנו קוראים גם כן לתומכי הלגליזציה להקפיד ולשמור על מחאה אלגנטית יותר. על אף שישנה רוח חיובית של תמיכה, עדיין חלק רחב בציבור הכללי תופס את הקנאביס כסם מסוכן שגורם לנזקים. בואו לא נחזק את הסטיגמה המוטעית הזו.

ראו עוד: יום המריחואנה 2012 בפארק הירקון, ת”א

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר