לאן עוברים מטופלי ‘תיקון עולם’ ואיך לעשות זאת נכון

התמונה מתחילה להתבהר וכפי שצפינו כבר אתמול יוכלו מטופלי 'תיקון עולם' לעבור אך ורק ל-2 חברות אחרות. להלן טופס מעבר ספק אליו יש להצמיד את הרישיון המקורי על מנת לבקש העברה לחברה אחרת.

כפי שפורסם במגזין קנאביס כבר אתמול ובניגוד לטענות משרד הבריאות, לא כל חברות הקנאביס תוכלנה לקלוט את מטופלי הקנאביס הרפואי של ‘תיקון עולם’.

כזכור חשפנו לראשונה כי אלפי מטופלי החברה יאלצו למצוא מקור אספקה אחר לקנאביס הרפואי שלהם החל מ-15.3, לאור עצירת אספקת התפרחות מהחברה עד יולי 2019 לפחות.

בבדיקה שערכנו בטרם הפרסום נמצא כי רק החברות ‘BOL’, ‘קנדוק’ ו’שיח’ זמינות לקבל מטופלים חדשים, בעוד שחברות ‘IMC’, ‘בטר’ ו’טבע אדיר’ לא תוכלנה לעשות זאת כלל וחברת ‘פארמוקן’ תוכל לקלוט רק מספר מועט של מטופלים.

כעת מעדכן גם משרד הבריאות כי כפי שצפינו מטופלי ‘תיקון’ יוכלו אכן לעבור אך ורק לחברות ‘BOL’ לה 10,000 מקומות פנויים, וכן לחברת ‘קנדוק’ לה כ-7,000 מקומות פנויים.

חברת ‘שיח’ ציינה בתחילה כי לה כ-1,000 מקומות פנויים, אך בעקבות ריבוי הפניות עדכנה כי לא תוכל גם היא לקלוט מטופלים נוספים, זאת בדומה לחברת ‘פארמוקן’.

על מנת לבצע את העברת המטופלים מתיקון עולם לחברות האחרות יאפשר משרד הבריאות באופן חד-פעמי מעברי ספק ללא המתנה של 45 ימי עבודה וללא צורך בהמלצת רופא מומחה כפי שדורש הנוהל החדש.

בכדי לבצע את המעבר על מטופלי תיקון עולם למלא את הטופס היעודי (להורדה כאן).

את הטופס יש להעביר בצמוד לרישיון הקנאביס המקורי לידי שליח החברה (למשתמשים בשירותי השינוע) במועד האספקה הבא עד ה 15/3, או לחילופין ישירות למשרדי החברה או למוכרנים בנקודות החלוקה בתל אביב ובצפת (עד ה-15/3 ובהתאם ליום הקובע ברישיון).

לאור הפרשה יאלצו אלפי מטופלי תיקון עולם לאתר זני קנאביס חדשים המתאימים להם. את מבחר זני הקנאביס של החברות הנ”ל ניתן למצוא כאן.

מתיקון עולם נמסר כי הם “מתחייבים להעביר את הבקשה אל משרד הבריאות תוך שני ימי עבודה, לכל היותר ולעקוב אחרי הטיפול בבקשה במשרד הבריאות עד להדפסת רישיון חדש לספק אחר”.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר