כך פועלת המשטרה בשירות משפחות הפשע

משטרת ישראל, הגוף שאמור להיות המגן על בריאות ושלום הציבור, פועלת מזה שנים ארוכות למען כלכלת משפחות הפשע והעבריינים הגדולים בישראל, זאת על ידי השמדת כל תחרות בתחום מכירת פרחי הקנאביס הלא חוקיים. עונת הקציר של שוטרי-גנני משטרת ישראל בשיאה. דעה

שוטרים שפועלים בשירות משפחות הפשע בישראל זה כמובן לא דבר חדש, וכנראה גם לא מאוד מפתיע כאשר מדובר ב”תפוחים רקובים” פה ושם שמתפתים לכסף גדול או לאיומים גדולים. אך מה לגבי העובדה שמשטרת ישראל כולה, כמנגנון שלם, מקדמת ומחזקת בפעילותה את העבריינים הגדולים במדינה, תוך הכנסת רווחי עתק לקופת קרטל הסמים הבלתי חוקי בישראל?

במשך שנים פועלת משטרת ישראל בחסות הממשלה בתדלוק ותגבור רווחי העתק שנכנסים לקופותיהם של העבריינים הגדולים במדינה, זאת על ידי השמדת יבולי קנאביס ביתיים המגודלים על ידי אנשים עצמאיים, נורמטיביים ככלל, שבדרך כלל בוחרים לגדל בניגוד לחוק בכדי (1) להימנע מקשר עם עבריינים וסוחרים ו-(2) בכדי לחסוך את התשלום היקר כל כך על פרחי קנאביס שנקנים בשוק השחור, ששוויים היום בישראל גדול משל זהב 14 קראט.

“בכל יום נתפסת מעבדת הידרו בישראל,” הודיע לפני מספר חודשים קצין בכיר במחוז מרכז של המשטרה שב”מעבדת הידרו”, והתכוון כמובן לגינה של כמה צמחים עם מנורות במקום שמש. השוטר הבכיר אף ציין שבמרבית המקרים מדובר בצעירים ללא עבר פלילי שמנסים להרוויח כסף בקלות.

כלומר שבכל יום משטרת ישראל שולחת את טובי שוטריה ובלשיה ומשכורותיהם המשולמות מכספי מיסים, כדי לגנן, לעדור ולעקור צמחים מבתים בכל רחבי ישראל – כאילו כדי לגונן על רווחי העבריינים הגדולים, ועל הדרך להרוס את חייהם של צעירים שהעיזו לנסות להיפטר מקשרים עם סוחרים.

בפועל במקום שהמשטרה תגן על הציבור, היא מגינה על עסקי העבריינים הגדולים – אלו עם הכיסים המלאים, אלו שיכולים לממן לעצמם עורכי דין מומחים, אלו שיש להם “קופים” שלוקחים את האחריות הפלילית עליהם במקרה של תפיסה, אלו שגם אם יתפסו פעם ועוד פעם ימשיכו לגדל בכדי לספק את הביקוש הרב.

גם זה בטח יעניין אותך

וכל זה עולה לציבור הישראלי הון עתק, ממשכורות פקידים וקלדניות, דרך שוטרים, בלשים וניידות, ועד עורכי דין, שופטים, בתי סוהר ועוד ועוד. הערכות שמרניות וזהירות מעריכות את שווי ההוצאה על אכיפה זו במאות מיליוני שקלים בכל שנה. את הנזק למגדל הצעיר, או לבני משפחתו, קשה לחשב. היחידים שמרוויחים מכל זה, הן משפחות הפשע.

ראו עוד:
“הנזק בסמים הוא שהם לא חוקיים”
לא הסמים הם שגורמים להתמכרות

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר