כיצד להפיק את המירב מהעשב שלכם: 7 טיפים להתמודדות עם היובש

תקופת היובש בשיאה – מחירי המריחואנה והחשיש שוברים שיאים והמשטרה והצבא עובדים מסביב לשעון כדי למנוע גידולים ביתיים ונסיונות הברחה דרך הגבולות. אספנו עבורכם 7 טיפים שיעזרו לכם לחסוך מעט בהתמודדות עם תקופת היובש.

עליית המחירים החדה בשוק הקנאביס כתוצאה ממכת תפיסות משלוחי החשיש בחודשים האחרונים והפשיטות על בתי גידול מריחואנה, גרמה לכך שרבים נאבקים כדי להרשות לעצמם מספיק חומר שייענה על צרכיהם – במיוחד אלה המשתמשים בו למטרות רפואיות וזקוקים לכמויות גדולות במיוחד.

ראו: מכת פשיטות ועלייה במחירי המריחואנה והחשיש
ראו: צה”ל נלחם בחשיש בעזרת לייקים בפייסבוק ומסוקי ‘בלק-הוק’

כדי לעזור לנסות ולהפחית את עול המחירים הכבד, אספנו עבורכם מספר טיפים על איך להפיק את המירב מהחשיש שלך. כמה מהדברים האלה אולי נראים פשוטים למדי, אך יש לזכור שרבים מהקוראים הם חדשים בתחום ולכן מן הראוי לציין את כל הפרטים שיכולים לעזור ולו במעט.

אנא קראו את הסעיפים הבאים, ובדקו אם אתם יכולים לזהות שיפורים שביכולתכם לעשות. היו ביקורתיים עם עצמכם במהלך כל שלב של השימוש באסטרטגיה הטיפוסית שלכם ושאלו את עצמכם אם אתם עושים את זה מתוך הרגל או בגלל שזו באמת הדרך הטובה ביותר עבורכם. אלו הן רק הצעות ואם יש לכם רעיונות נוספים, אתם מוזמנים להוסיף טיפים משלכם בהערות.

7 טיפים להתמודדות עם היובש

1. אל תעשנו

עישון נקי של קנאביס בג’וינט הוא בזבזני מאוד ולכן עדיף תמיד לערבב אותו עם חומר אחר. מרבית הצרכנים משתמשים אמנם בטבק אבל יש לזכור שזה עלול לגרום לשימוש מוגבר בשל ההתמכרות לניקוטין ולכן עדיף להשתמש בתחליפי טבק או פשוט בבאנג או מקטרת. עבור משתמשים רפואיים מסוימים, הדרך הטובה ביותר להשיג הקלה (לא פסיכו-אקטיבית) היא באמצעות הוצאת המיץ מהעלים והניצנים. רמות ה-CBD יכולות להיות גבוהות פי 50 ממה שהייתם מקבלים בעישון.

עבור משתמשי פנאי, ואלה שרוצים את האפקטים הפסיכו-אקטיביים, האסטרטגיה הטובה ביותר היא להשיג וייפורייזר (מאדה) טוב בו ניתן להשתמש בכמות שבין שליש לחמישית מהכמות המשמשת לעישון.

2. שקלו את המנות שלכם

זה אולי נראה מאוד קפדני, אבל יכול לעזור לכם גם לווסת את החומר לתקופה נתונה באופן שווה וגם נחמד לדעת ולמדוד את ההשפעה השונה של כמויות שונות. כשמכינים קססה (תערובת הגלגול) באופן רגיל, מאוד קל להתבלבל בין 0.3 ל-0.5 גרם. אז קחו כמה שניות כדי לשים את הגוש המועמד על משקל אלקטרוני פשוט. חלק מהשיפור הוא להעריך מה גודל המנה המתאימה ביותר עבורכם. אם כבר השתמשתם ב-0.5 גרם, הורידו את הכמות ל-0.2 גרם ותבדקו אם זה מתאים לכם. אין פרס על בזבזנות או הכנת מנות מפלצתיות, אז חשבו את פעולותיכם. שווה כמובן לשקול כל דבר שאתם קונים, כדי להבטיח שלא עובדים עליכם.

3. גדלו לבד

הדרך הטובה ביותר לחסוך כסף ולהשיג כמות בלתי מוגבלת של קנאביס היא לגדל אותו בעצמכם. זה תהליך ממש קל, כאשר הבעיה העיקרית היא החוקיות. תקבלו מוצר הרבה יותר איכותי ממה שהייתם מוצאים בשוק השחור, ובנוסף אתם יכולים לגדל את הזן האהוב עליכם. אם תרכשו זרעים של זנים חזקים במיוחד, תמצאו כי אתם צריכים להשתמש בפחות חומר כדי לקבל את האפקט הרצוי.

4. אחסון נכון

איכות הקנאביס מתדרדרת אם הוא אינו מאוחסן כראוי, מה שיכול ליצור בעיה אם אתם מחפשים למקסם את ההשפעה לאורך זמן. צנצנת זכוכית סטנדרטית מתאימה למשימה הזו. שימו לב לא ליפול למלכודת של אחסון החומר בשקיות פלסטיק או במקפיא – גם אם זה בכמות קטנה, אתם צריכים להעביר אותה מיד לצנצנת אטומה, ולהרחיק אותה מאור וחום. מומלץ להוסיף פיסת נייר טואלט קטנה לספיגת הלחות ולפתוח לאוורור מדי יומיים או שלושה. באופן כללי – אם הפרחים לחים מדי, אפשר להשאיר את הצנצנת פתוחה למספר שעות ולאחר שיבשו, לסגור שוב.

5. גיוון

גיוון הוא דבר נחמד באופן כללי בחיים. אם אתם משתמשים באותו הזן במשך מספר שבועות או באצבע חשיש שהגיעה מאותו המקור, בסופו של דבר איכות ההשפעה עלולה לרדת עד מאוד. גישה טובה לשמור על העניינים רעננים היא להשתמש בזנים שונים – זה יכול להיות יעיל יותר אם תבחרו זנים שגורמים להשפעות שונות.

6. שימוש בשאריות

אין דבר כזה “פסולת” בכל הנוגע לצמח. אם אתם מגדלים בעצמכם, לכאורה תצטבר לכם כמות נאה של שאריות של עלים וענפים שיכולים לשמש אתכם כדי להתמסטל באמת. עלי צמח קנאביס לא מפותחים (שרוב המשתמשים מסירים בשלב מסוים) יכולים לשמש להכנת חמאת קנאביס, אותה ניתן לייצר גם משאריות של אידוי. מה שטוב בעלי קנאביס לא מפותחים הוא שהם מכילים יותר THCV, רכיב פסיכדלי של הצמח, שנעלם עם התבגרותו. ניתן גם להפיק שמן חשיש (Honey Oil) משובח במיוחד בעזרת העלים בלבד או להכין מיץ קנאביס טרי ובריא.

7. מנגו

כן כן, מנגו הוכח כפרי אשר מגביר את רמת ה”היי” שנגרם בעקבות צריכת קנאביס.

ראו עוד: קנאביס כאורח חיים – 10 טיפים לשימוש בוגר ואחראי
ראו עוד: דרך צלחה: 6 טיפים לנאשמים בהחזקת מריחואנה ברכב

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר