כיוון אוטומטי בסיאטל – מכונות למכירת מריחואנה

פשוט וקל: החל מהחודש הבא יוכלו אזרחי סיאטל לרכוש את הקנאביס שלהם במכונת ממכר אוטומטית.

החל מחודש מרץ הקרוב, יחלו לפעול בסיאטל (הנמצאת במדינת וושינגטון, שם הותרה מכירת קנאביס לצרכי פנאי) מכונות ממכר אוטומטיות שיציעו רכישת מריחואנה קלה ופשוטה.

תאגיד הענק American Green אשר מייצר את המכונות החדשות, נחשב לאחד התאגידים המשפיעים ביותר על תעשיית המריחואנה החוקית, ואפילו מפעיל מגזין בשם Zine. על פי החוזה שנחתם, המכונות יוצבו בבית המרקחת Seattle Caregivers בעיר בתאריך ה-3.3.15.

מה בחלון הראווה: מוצרי קנאביס רפואי (פרחים מיובשים) וכן מוצרי קנאביס לצרכי פנאי, כגון עוגיות חשיש.

חלון הראווה - עמוס בכל טוב
חלון הראווה – עמוס בכל טוב

המכונות החדשות מצוידות גם בסורק תעודת זהות, שכן אך ורק מי שמלאו לו 21 רשאי לעשן מריחואנה בוושינגטון (זהו גם הגיל המותר בארה”ב לשתיית אלכוהול). פשוט לבוא ולסרוק, להכניס כמה מטבעות ולקבל קנאביס חוקי ואיכותי. אם הכנסתם שטרות, בכלל החלפתם ירוק על ירוק. אנחנו רק מתפלאים שלא חשבו לקרוא לזה WeedO’Mat.

“אלו הם זמנים מרגשים בקהילת הקנאביס של סיאטל”, כך מסר השבוע סטפן שאריין, הנשיא והמנהל הראשי של סניף American Green בסיאטל, בהצהרה שמסר לתקשורת בעקבות האירועים האחרונים.

למרות החדשנות, המכונות החדשות שיוצבו בסיאטל אינן הראשונות מסוגן בארה”ב. במדינת קולורדו, אשר גם בה אושר הקנאביס לשימוש חופשי בסוף שנת 2012, קיימות מכונות ממכר מסוג זה, אשר הוצבו במרכז הבריאות Herbal Elements באפריל האחרון. על פי המודל שהצליח בקולורדו, שורטטה ונחתמה העסקה בסיאטל.

חנוכת המכונה הראשונה
חנוכת המכונה הראשונה

שתי המדינות היחידות בארה”ב בהן אושרה מכירת קנאביס חופשית לצרכי פנאי, נהנות כרגע מהשקעות עצומות מחברות כגון American Green, אשר ממהרות להשתלט על שוק הקנאביס החוקי שהולך ונבנה. במקביל, האזרחים נהנים מהטבות כספיות כגון החזרי מס מהמדינה, הנובעות מעודף רווחי מסים, ומפתיחתן של אלפי משרות חדשות הצצות בשוק העבודה כמו פטריות אחרי הגשם. הקלפים על השולחן – מלגליזציה ומהסדרת שוק הקנאביס, כולם מרוויחים בגדול.

אם המכונות האלו יגיעו לארץ, איך היינו קוראים להם בעברית? אם יש לכם רעיון יצירתי או משעשע, אתם מוזמנים להגיב לנו.

מקור: Independent

ראו עוד:
רואים עולם: מהפכת הקנאביס של קולורדו
משטרת קולורדו מסכמת שנה של לגליזציה: “הכל בסדר גמור”

חדשות
שינוי גודל פונט
מלאי