כוכבות פורנו מספרות: האם מריחואנה משפרת את הסקס?

האם מריחואנה משפרת את הסקס? צוות מגזין RatedXLife ערך ראיונות עם עשר כוכבות פורנו מפורסמות שנתבקשו לענות על השאלה ולספר על חוויותיהן האישיות בתחום. "האורגזמה בהשפעת המריחואנה היא הרבה יותר עוצמתית וגורמת לכל הגוף לרעוד בעונג," מספרת אחת מהן. צפו:

השימוש במריחואנה בתור חומר מעורר חשק טבעי קיים כבר אלפי שנים ומגיע עד הודו העתיקה של שנת 1000 לפנה"ס בה נעשה שימוש במריחואנה במגוון טקסים ופולחנים הקשורים לעולם הסקס והטנטרה.

בתקופה המודרנית נערכו מגוון מחקרים שנועדו לבדוק את הקשר בין צריכת מריחואנה לבין השפעה על איכות ומשך הסקס, לצד בחינת השפעותיה על מאפיינים פיזיולוגיים שונים הקשורים לתחום. ממחקרים אלו עולה כי המריחואנה יעילה בתור "ויאגרה נשית" להעלאת החשק המיני ואפילו לטיפול בבעיות אין אונות אצל גברים.

על בסיס המחקרים החדשים, בשנתיים האחרונות ראו אור מספר מוצרים המקשרים בין שני העולמות, כולל שמן סיכה מיוחד לשיפור החוויה המינית וכן זן חדש של קנאביס מעורר חשק, המיועדים לשוק הנשי.

נינה אל - כוכבת סרטים אירוטיים
נינה אל: "האורגזמה בהשפעת המריחואנה הרבה יותר עוצמתית"

מריחואנה וסקס – שילוב מדהים

בכדי לקבל חוות דעת "מקצועית" על הקשר שבין מריחואנה לסקס, ערך צוות מגזין ratedxlife ראיונות עם עשר כוכבות פורנו מפורסמות אשר מספרות על ניסיונן האישי בתחום.

"האורגזמה בהשפעת המריחואנה הרבה יותר עוצמתית וגורמת לכל הגוף לרעוד בעונג," מספרת נינה אל, המככבת בסרטים אירוטיים כבר 3 שנים.

"המריחואנה מרגיעה את כל השרירים בגוף וגם את המוח והמחשבות," מוסיפה ניקי האנטסמן. "ההרגשה עוזרת להיפתח להכל ומעלה את החשק המיני בצורה משמעותית."

החסרונות – יובש ועייפות

על פי דבריהן של כמה מהבנות, לצד יתרונותיה של המריחואנה בחדר המיטות ישנם גם מספר חסרונות:

"המריחואנה עושה אותי עייפה ומעט חסרת מיקוד," מספרת אנה מורנה. אל דבריה של אנה מצטרפת גם אבלה דנג'ר המציינת כי שימוש תכיף במריחואנה עשוי ליצור יובש משמעותי בחלל הפה שכמובן מוריד את איכות יחסי המין.

למרות החסרונות הפעוטים, ממליצות הבנות על התנסות ושילוב מריחואנה בחיי המין, וחלק מהן אף מציינות שאצלן קשורה המריחואנה לסקס בדרך קבע.

ראו עוד:
קונדומים בטעם קנאביס
זיווג משמיים: 4 יתרונות של קנאביס בזוגיות
10 דברים שכיף לעשות אחרי עישון מריחואנה


ערוץ קנדוק ערוץ פיס נטורלס
ערוץ פיס נטורלס
ערוץ קנדוק

חדשות
Back to top button
שינוי גודל פונט