כוהנת הלייף סטייל מרתה סטיוארט תפתח מוצרי קנאביס CBD

אשת העסקים המולטי מיליונרית וגורו סגנון החיים של ארצות הברית חתמה על חוזה עם ענקית הקנאביס הקנדית 'קנופי' במסגרתו היא תספק לחברה ייעוץ מקצועי לפיתוח מוצרי CBD.

אשת העסקים מרתה סטיוארט, הידועה בעיקר בשל תוכניות הטלוויזיה המצליחות שלה בנושאי סגנון חיים וניהול משק בית, הודיעה אתמול (חמישי) כי חתמה על חוזה עם ענקית הקנאביס הקנדית ‘קנופי’ (Canopy).

סטיוארט צפויה להצטרף לחברה על תקן יועצת, ולעזור בפיתוח מוצרים חדשים המכילים CBD וקנבינואידים אחרים שמקורם ב-המפ (אבל לא THC).

מוצרי הקנאביס הראשונים שתפתח סטיוארט בשיתוף הפעולה החדש שלה עם קנופי יהיו מיועדים בתחילה רק לחיות מחמד, אך בהמשך יהיו גם מוצרים ייעודיים לבני אדם.

“מטרת המוצרים לשפר ולהאריך את איכות החיים של בעלי חיים, המגיבים היטב לטיפול ב-CBD,” מסר מנכ”ל קנופי ברוס לינטון. “המפ הוא חלבון שמתעכל בקלות וניתן להוסיף אותו למזון לחיות”.

סטיוארט כבר ביטאה בעבר את חיבתה לקנאביס, כאשר נשאלה בתכנית ראיונות האם היא יודעת לגלגל ג’וינט. “ברור שאני יודעת איך לגלגל ג’וינט!” השיבה.

סטיוארט ידועה גם בתור ידידה קרובה של הראפר סנופ דוג, שמשתף פעולה גם הוא עם חברת קנופי בייצור מותג הקנאביס שלו “Leafs by Snoop”. בשנת 2016 השניים אף החלו להנחות תוכנית אירוח משותפת בערוץ VH1 תחת השם “Martha & Snoop’s Potluck Dinner Party”, המשודרת עד היום.

חברת קנופי מבוססת באונטריו, קנדה, ונחשבת לאחת מחברות הקנאביס הגדולות בעולם. היא מייצרת פרחים, שמנים, ומוצרים נוספים עבור מטופלים וצרכני פנאי. לאחרונה חתמה החברה גם על הסכם שיתוף פעולה עם ענקית האלכוהול ‘קונסטליישן ברנדס’, שמייצרת בין היתר את מותג הבירה ‘קורונה’.

מנכ”ל החברה לינטון בירך על הצטרפותה של סטיוארט, ובהודעה לתקשורת מסר כי “אין ספק שהחברה תרוויח מהניסיון העשיר של סטיוארט בתחום השיווק והצרכנות. ברגע שאנשים שומעים את השם מרתה, הם יודעים בדיוק על מי מדובר”.

בעקבות ההכרזה זינקו מניות קבוצת Sequential Brands, אשר מחזיקה בזכויות למותגי המדיה והשיווק של מרתה סטיוארט, בכמעט 56%. מדובר בזינוק הגבוה ביותר של שווי המניה ביום אחד מאז 2012. המניה של חברת ‘קנופי’ זינקה ב-4.8% בעקבות ההכרזה.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר